SOUTĚŽE

Pochlubte se a vyhrajte stovku

7. dubna 2015 v 17:40 | DesignOutlet
I když Velikonoce jsou za námi, naše soutěž VELIKONOČNÍ MAZLÍČCI stále pokračujte, zapojte se i vy!

Už jste s námi soutěžili?

14. října 2013 v 20:23 | designoutlet
Naše soutěž s kouzelným prstenem se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zapojili jste se? Máte čas už jen do středy. Co když se na vás usměje štěstí a stanete se šťastným výhercem poukazu na nákup v hodnotě 2000 Kč. To se už vyplatí, ne?

Pozor, pozor! Je tu soutěž!

26. září 2013 v 14:06 | designoutlet
Zase jsme si přichystali další způsob jak vás odměnit. Video soutěž Kouzelný prsten vám umožní vyhrát poukaz na nákup v hodnotě až 2000 Kč! Princip je jednoduchý - stačí uhodnout závěr krátkého vtipného příběhu, který se odehraje mezi naší Katarínou, Ivou a Petrem. Troufáte si?

Soutěžte s námi!

3. července 2013 v 9:15 | designoutlet
Léto by mělo být už v plném proudu, ale počasí venku s námi hraje nečestnou hru. A proto jsme se rozhodli, že vás na chvíli pobavíme a nejen to! Umožníme vám vyhrát skvělé designové kousky.

Olympiáda sice skončila, ale soutěž s DesignOutlet.cz pokračuje!

14. srpna 2012 v 12:02 | designoutlet
Sedací vak Fotbalový míčVelkolepé slavnostní zakončení Olympiády v Londýně už je za námi, ale s DesignOutlet.cz můžete stále soutěžit do 17.8.2012 o sedací vak ve tvaru <a href="/sedaci-vak-fotbalovy-mic-xl">fotbalového míče</a>. Neváhejte a <a href="http://on.fb.me/OskqKp">soutěžte</a>!

Olympijská soutěž na DesignOutlet.cz

6. srpna 2012 v 11:55 | designoutlet
Sedací vak Fotbalový míčMáme tu pro vás další soutěž! Chcete sledovat olympiádu v Londýně stylově? Nyní můžete vyhrát vtipný sedací vak v designu fotbalového míče. Co pro to musíte udělat? Stačí pouze vymyslet, co by se s tímto vtipným kusem nábytku dalo dělat. Napadá vás něco bláznivého? Neváhejte a soutěžte!

Už zítra v DesignOutletu další cenová bomba!

21. července 2010 v 13:51 | designoutlet
Otočné křeslo Komfort
Již zítra tu máme další čtvrteční cenovou bombu. To znamená, že budete mít neopakovatelnou možnost koupit si na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk jeden z našich výrobků za nejlepší možnou cenu. Tentokrát uděláme výjimku a nebudeme zde výrobek, který bude zítřejší cenovou bombou, představovat. Pokud se s ním seznámíte sami, máte navíc možnost získat 2 volné vstupenky na veletrh TENDENCE, kde budeme v září vystavovat. Stačí, když odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku...

Velké slosování o cenu 1.590,- Kč (63,- EUR)

1. června 2010 v 10:53 | designoutlet
logo_nahled
Soutěž "Designový nábytek ZADARMO" končí! Včera, tj. pondělí 31.5. 2010 byl poslední soutěžní den a dnešní den je dnem velkého závěrečného slosování. Vítěz nebo vítězka slosování získá úžasnou odměnu v podobě vybraného výrobku z naší nabídky nebo slevu v hodnotě 1.590,- Kč (63,- EUR). Děkujeme všem soutěžícím a je nám ctí slavnostně vyhlásit jediného vylosovaného výherce.


Soutěž: designová nákupní taška Shopper Stelton

19. května 2010 v 8:00 | designoutlet
Nákupní taška Shopper Stelton
Pokud máte slabost pro design a současně si potrpíte na to, aby se designové výrobky daly používat v každodenním životě, nenechte si ujít naši novou soutěž o úžasnou designovou cenu - Nákupní tašku Shopper od dánské značky Stelton. A dokonce si můžete vybrat z 9 různých barev! Co pro to musíte udělat? Stačí, když správně odpovíte na dnešní soutěžní otázku, kterou naleznete níže v článku nebo během dnešního dne také na Facebooku.


"Designový nábytek ZADARMO" pokračuje a šance na vítěství se zvyšují!

29. dubna 2010 v 16:06 | designoutlet
Soutezni foto
Naše soutěž "Designový nábytek ZADARMO" pokračuje a i vy se jí stále můžete zúčastnit a vyhrát úžasnou cenu. Vyfoťte sebe nebo někoho z vašich blízkých s některým z výrobků z DesignOutletu a získejte výrobek nebo slevu v hodnotě do 1.590,- Kč (63,- EUR). Nechte se inspirovat prvními odvážnými soutěžními fotografiemi v naší nové fotogalerii SOUTĚŽ: nábytek ZADARMO. A pokud neumíte nebo se vám nechce fotit, čtěte dále, jak můžete být do slosování zařazeni i bez fotek!Designový nábytek ZADARMO

26. dubna 2010 v 11:46 | designoutlet
logo_nahled
A máme tady první dlouhodobou soutěž o cenu, která se rozhodně počítá! Máte již doma některý z našich výrobků a chtěli byste ho doplnit dalším? Dobrá zpráva je, že ho nemusíte kupovat, ale můžete ho u nás získat zcela zdarma... Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte designový výrobek z naší nabídky v hodnotě  až 1.590,- Kč (63 EUR)! Čtěte dále, jak dostat designový nábytek ZADARMO...


Soutěžte s námi na Facebooku a vyhrajte spoustu zajímavých cen

22. dubna 2010 v 8:30 | designoutlet
logo_nahled
Pokud budete pravidelně číst náš blog nebo naši stránku na Facebooku, můžete vyhrát spoustu zajímavých cen. První z řady soutěžních otázek naleznete na Facebooku již dnes! A už zítra vylosujeme tři výherce, kteří získají slevový kupón v hodnotě 300,- Kč na nákup našeho designového nábytku nebo doplňků.. 
 

Reklama