O DESIGNU

Chytré termohrnky na všechny cesty

27. prosince 2016 v 10:30
Rádi si po ránu vychutnáváte svůj oblíbený teplý nápoj, ale často na něj nemáte dostatek času? S termohrnky se vše vyřeší. Jednoduše si do nich váš oblíbený nápoj uděláte a můžete vyrazit na cestu. Pojďte se s nimi seznámit.

Zabalte si originálně dárky - máme pro vás vánoční tipy

14. prosince 2016 v 16:31
Každý rok je stejný - pokaždé chceme vymyslet co nejvíc originální dárek a co nejlépe ho zabalit. Abychom vám tuto práci usnadnili a šla vám od ruky, máme pro vás speciální tipy, které vám pomůžou.

Pohoda doma i venku – to jsou houpací sítě

9. srpna 2016 v 11:02
Už jako děti jsme to milovali. Houpání mezi stromy, kde byla zavěšená houpací síť, bylo zkrátka pro každého vzrůšo. V dnešní době existuje ale mnoho barev, materiálů a variant, proto už takovou houpací síť můžeme mít i doma. Inspirujte se.

Tipy na designové stolování pro milovníky dobré kávy

29. července 2016 v 16:46
Každé ráno nám začíná stejně. Někdo nestíhá a snídá až v práci nebo po cestě do práce, jiní si svou snídani vychutnávají. Dnes vám poradíme, jak si tento rituál vylepšit a jak je možné "stolovat".

Rok 2016 - co bude moderní ve světě designu?

29. prosince 2015 v 12:22
Každý rok se mění trendy styly a každý rok přináší určité novinky především v designu, bydlení a pro ženskou módu. Mrkněte v čem bude vynikat rok 2016.

Vytvořte si interiér ve stylu „Město nikdy nespí“

24. srpna 2015 v 11:58
Nechte se inspirovat velkoplošnými tapetami od Pixers. Zajímavá kolekce s tématikou "Město nikdy nespí" potěší všechny nadšence moderního designu a originálního vkusu.

Vany, u kterých vám dojdou slova

31. července 2015 v 16:58
Zajímají vás nejnovější trendy van 21. století? Posuďte sami, zda se vám nový hit líbí.

Jak se vyvíjel design židlí za posledních 100 let

19. června 2015 v 17:14 | DesignOutlet
Umělecký průmysl a design zaznamenal v průběhu posledních 100 let řadu změn a vývoje v podobě konstrukce a materiálů. Podívejte se na ty nejdůležitější v porovnání se sedacím nábytkem z naší nabídky.

VE STYLU POP ART

12. ledna 2015 v 11:00 | DesignOutlet
Barevný, extravagantní zároveň i vkusný může být interiér inspirovaný populárním uměním. Tak zvaný pop art se stal velice oblíbeným stylem ve všech směrech po celém světě. Jaký je vlastně pop art v interiéru? Libí se vám?

Exkluzivní inspirace

13. října 2014 v 18:59 | DesignOutlet
Stříbrná barva v nás evokuje moderně a luxusně zařízený interiér. Pokud máte pocit, že nejste natolik odvážní, pojďte se inspirovat...

Shabby Chic v podání Rachel Ashwellové

7. října 2014 v 15:34 | DesignOutlet

Ošuntělý design si našel místo v řadě srdcích. I u nás přichází k oblibě. S tímto designovým stylem nás seznámila britská designerka Rachel Ashwellová kolem 80. let 20. století.

Elegantní spojení materiálů

16. září 2014 v 11:17 | DesignOutlet

Výrobky ze skla jsou v posledních letech velice oblíbené už z toho důvodu, že nábytek a dekorace ze skla vypadají elegantně, decentně, vzdušně a svým transparentním vzhledem působí čistě. Máme tak dojem, že místnost je prostorná. Aby takový transparentní nábytek také vynikl, je častokrát doplněný dalším materiálem. My se dnes zaměříme na dvě kombinace.

Děláme svět barevnější!

21. července 2014 v 15:37 | DesignOutlet
To o sobě tvrdí německá designová značka Remember. A protože zajímavostí ze světa designu není nikdy dost, pojďte s námi nahlédnout do historie této optimismem nabité firmy a zároveň se pokochat jejími výrobky!

Umění pověsit umění

7. července 2014 v 8:00 | DesignOutlet
Umění je tu od toho, aby nás inspirovalo, probouzelo v nás emoce, ať už jsou jakékoliv. Jenže co je to vlastně umění? Jak ho definovat? Co musí předmět splňovat, abychom ho mohli nazvat uměleckým?

Inspirace: květinové motivy v interiéru

30. června 2014 v 9:00 | DesignOutlet
Od nepaměti se lidé obklopovali živými květy. Dnes už se nemusí spoléhat na vlastní zahrádku nebo platit vysoké sumy v květinářství!

Jednoduchost a elegance!

3. dubna 2014 v 11:37 | DesignOutlet
I tak si můžeme představit značku skandinávského osvětlení, značku VITA. Představuje ji nadčasový design za příznivou cenu. Osvětlení je vyrobené z materiálů prvotřídní kvality a je dodáváno v krásných plochých krabičkách.

Hra světel

10. února 2014 v 15:41 | designoutlet
Visací světla
Se světelným vybavením svého bytu si můžete pěkně vyhrát. Zároveň to ale můžete i pěkně prohrát. Jak vybrat správné a vyhovující světlo? Jak vybrat světlo, které bude praktické a současně originální, které bude dobře sloužit a zároveň se stane designovým doplňkem? Jednoduše takto.

Retro nábytek si zamilujete!

27. ledna 2014 v 16:33 | designoutlet
Na slovo retro teď narazíte poměrně často. Retro styl letí ve všech odvětvích. V módě, nábytku i doplňcích. Že nevíte, proč byste si právě vy měli retro styl oblíbit? Pustě se směle do čtení a dozvíte se to.

Sklo - průzračné a čisté

2. prosince 2013 v 15:30 | designoutlet
skleněná váza
Skleněná okna, skleněné sklenky, skleněné stoly, skleněné poličky ve vitrínách, skleněné sošky, skleněné vázy… Bez skla bychom se nemuseli trápit nepříjemným mytím oken. Nemuseli bychom ani utírat prach na všech těch sklenicích v prosklených vitrínách. Ale kdybychom neměli sklo, co bychom dělali?

Dřevo je prostě klasika!

31. října 2013 v 19:58
dřevěná jídelna
Nejpřírodnější a snad nejpřirozenější materiál pro výrobu prakticky všeho je dřevo - od stavby obydlí, nábytku, přes výrobu nástrojů či pomůcek. A nejen to. Dřevo je od pradávna spojováno s ohněm. A to díky jeho topným vlastnostem. Vždyť co je hezčí než zvuk praskání plápolajícího dřeva v krbu…
 
 

Reklama