O BYDLENÍ

Zámecký styl a moderní byt? Víme, jak na to.

21. dubna 2017 v 11:43
Moderní byt mývá prázdné stěny, které jsou chladné. Mnohdy se interiér zdá prázdný, neútulný i přesto, že minimalismus je krásný. To naopak zámecký styl vnese do bydlení trochu nostalgie. Pojďme smíchat oba styly dohromady.

Bydlení, které má duši – to je vintage styl

6. dubna 2017 v 11:28
Ne každá stará věc je hned harampádí a hodná tak maximálně do kontejneru. Mnoho věcí se dá ještě dál použít a v interiéru si znovu svoje místo najdou. Pokud jste fanoušky stylu bydlení, který má historii a příběh, pak vás právě vítáme ve VINTAGE STYLU.

Šokujte barvami! Tenhle extravagantní styl zažene nudu.

7. března 2017 v 9:32
Někdy je potřeba rozbít stereotyp, pupustit uzdu fantazie a šokovat neotřelým nábytkem s pořádným stylem. Extravagantní styl zahýbe s nudou a do interiéru pustí příjemný závan něčeho extra. Mrkněte se na pár tipů.

Kouzlíme s dekoracemi jako jsou: polštáře, deky a přehozy

15. října 2016 v 11:51
Na první pohled jsou malé. Ale na druhý dokáží v interiéru taková kouzla, že se budete až divit. Ano, řeč je o polštářích, dekách a přehozech, které když se dobře sladí, tak vypadají přímo famózně.

Podzimní čas volá aneb vyrobte si 3 skvělé dekorace

28. září 2016 v 18:04
Podzim je za okny už znát a venku nám začíná nabízet kaštany, žaludy a barevné listí. Zkrátka tohle krásné počasí nás vybízí ke krásným procházkám a během nich si toto věci nasbírejte - budou se vám hodit!

Barevné kuchyně? Představíme vám každou barvu!

31. srpna 2016 v 15:53
Barev v interiéru se většina lidí bojí. Kuchyně si ale přímo žádá různé barvy. Je to vlastně místo, které musí být praktické, ale zároveň si žádá experimenty. Podívejte se s námi, na ty nejlepší kuchyně a barvy.

Designové osvětlení od VITY, které svítí ve dne v noci

25. července 2016 v 16:40
Když se něco tvoří s radostí, výsledek stojí za to a především je to na něm vidět. Designéři dánské značky VITA jsou toho důkazem. Jako inspiraci si zvolili tu nejlepší variantu - přírodu. Pohodlně se usaďte, chystáme se Vám představit naše nejnovější kousky.

Zařiďte si bydlení jako na farmě

29. června 2016 v 16:30
Bydlení v centru města má rád málokdo. Avšak kvůli práci si většina vybírat nemůžeme. Chybí vám příroda a chcete vyměnit betonový studený interiér za hřejivý a zabydlený? Zlepšete si náladu se zabydleným interiérem plný dřeva.

Paraván v interiéru a jeho kouzla

11. června 2016 v 10:23
Praktický, neokoukavý, skladný, dá se kdykoli přemístit, složit. Výhod paravánu, který na první pohled působí jednoduše, jsou mraky a my vám je postupně představíme.

Není akvárko jako akvárko

30. května 2016 v 7:30
Pořídili byste si rádi domácího mazlíčka, ale nemáte zrovna moc volného času? Pořiďte si akvárium, které vašeho interiéru dodá eleganci, lehkost a nvíc vás naučí kažodvečerní relaxaci.

Různé druhy interiérů podle hudebních nadšenců

25. března 2016 v 13:11
Tisíc lidí - tisíc chutí. Tohle je pravda snad ve všech směrech a tak jsme se inspirovali tím, že každý poslouchá jiný hudební styl a v návaznosti na to, jsme vybrali ty nejlepší interiéry. Jak vypadá rockový interiér nebo disco interiér?

Prosvětlená atmosféra domova díky skandinávskému stylu

24. února 2016 v 18:38
Skandinávský neboli severský styl se u nás stává stále oblíbenějším stylem bydlení. V jednoduchosti je totiž krása a tím se řídí tento styl.

Souboj úložného nábytku pro oblečení - který je ten nej?

10. února 2016 v 20:16
Úložné prostory na oblečení by každý chtěl co největší. Většinou se ale musí brát ohledy na velikost bytu, domu a příslušných pokojů. Poradíme vám, jak z úložného prostoru pro oblečení vytěžit maximum v každém prostoru!

Zatočte s nudným interiérem a podlehněte stylu pop art

17. ledna 2016 v 17:39
Styl pop art se v interiéru vyznačuje především komixy. Víme, jak si vytvořit takový interiér, který nebude důvodem partnerských rozporů.

Království pro děti, kde se vyřádí a pohádkově vyspí

9. prosince 2015 v 10:12
Asi každý, když byl malý, tak si představoval různé hrady a skrýše, kde spí a přes den si hraje. Takovou "pevnost" vám představíme v Dětském nábytku Jonas, který nabízí hravé sestvy dětských postelí, které opravdu ohromí.

Interiér, kde vše dýchá tradicí a přírodou

11. listopadu 2015 v 22:20
Přejete si, aby se ve vašem interiéru zastavil čas? Chcete se v něm cítit jako za starých časů? jste milovníky přírody, tradic a spojení moderního prostého designu? Odpovědí je pro vás venkovský neboli country styl.

Home-office aneb vytvořte si domácí kancelář

7. září 2015 v 15:05
Domácí kanceláře se v poslední době stávají čím dál tím více oblíbenější. Nechte si poradit, jak má taková kancelář vypadat a co v ní nesmí chybět pro větší efektivitu práce a produktivity.

Jak se nesplést při výběru lustru do interiéru?

21. července 2015 v 13:22
Lámete si hlavu nad tím, jak správně vybrat lustr? Trápí vás i další otázky, co se týče umístění do interiéru, barvy, intenzity světla či na co při výběru brát ohled? Podívejte se na pár rad a typů, které přináší náš článek.

Obývací pokoj na paletách

10. února 2015 v 16:54 | DesignOutlet

Nábytek z palet v jeden čas dobyl snad každý kout. Pokud chcete mít opravdu stylové bydlení, pusťte se do toho, je to levná, byť pracná záležitost.

Jak se lehce zbavit nepotřebných věcí?

26. června 2014 v 12:20 | DesignOutlet
Lidé se prý dají rozdělit na dva typy. Na sběrače a vyhazovače. Patříte do druhé skupiny a často u vás doma zní věta: "To ne, to by se mohlo ještě hodit!"? Výsledkem je byt našlapaný věcmi, na které se z převážné části pouze práší? Projděte si s námi několik tipů, které by mohly ulevit vám i vašemu interiéru.
 
 

Reklama