NOVINKY

Seznamte se s univerzální kolekcí designových regálů

24. října 2016 v 11:35
Mezi naší nejnovější kolekci patří Regály pro úložné boxy. Nejen, že tu najdete nejrůznější typy regálů s nápadem, ale nechybí ani úložné boxy s různými motivy, které můžete barevně i početně kombinovat. Pojďte se s nimi seznámit.

Novinky jídelních židlí, které stojí za to

7. září 2016 v 12:32
Každý týden pro vás připravuje nové a nové výrobky. Podívejte se s námi na nejlepší Jídelní židle, které jsou nově v naší nabídce. Máte se na co těšit.

Novinka z Dánska ve formě masivního nábytku Cubus

6. dubna 2016 v 8:51
Chcete si finální podobu nábytku určit sami? Dánský masivní nábytek Cubus vám dovolí si určit vaši vysněnou finální podobu nábytku. Pojďme si ho představit.

Retro s novinka 2015

12. března 2015 v 12:15 | DesignOutlet
Bílá, šedá a přírodní barva dřeva jsou pro prozatím letošním jarním hitem. Neobávejte se na první pohled těchto neutrálních a nevýrazných barev, celkový výsledek je však udivující.

Vytvořte si originální sestavu polic

26. ledna 2015 v 11:00 | DesignOutlet
Geniální a individuální policový systém si můžete seskládat podle vašich představ. Tuhle horkou novinku najdete v naší nabídce, na internetovém obchodě DesignOutlet, již v několika barevných variantách.

Koloniální novinka

30. prosince 2014 v 14:00 | DesignOutlet
Mezi naší horkou novinkou můžete právě teď najít designovou řadu Cambridge.

Máme pro vás horkou novinku!

20. listopadu 2014 v 10:48 | DesignOutlet
Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jaký designový doplněk si pořídíte na váš stůl. Zvláště s nadcházejícím adventem to chce něco elegantního a zároveň stylového. Pokochejte se etažéry, které rozhodně patří mezi horkou novinku na našem DesignOutletu!

Designový kovový nábytek Nelly

2. října 2014 v 10:44 | DesignOutlet
Mezi další žhavou novinku na našem internetovém obchodě DesignOutlet je i nově doplněná kolekce designového kovového nábytku Nelly. Pojďme si tento exkluzivní nábytek prohlédnout z blízka!

Přehlídka žhavých novinek

20. března 2014 v 13:06 | DesignOutlet
Tak jako vstupují módní kolekce na přehlídková mola, vstupují i do našeho e-shopu nové trendy kousky. Pojďme si proto zahrát na takovou malou módní přehlídku a představit si 5 našich nejoblíbenějších produktů.

Na vlastní oči

24. ledna 2014 v 17:07 | designoutlet
lustry Vita
Jak funguje vaše představivost? Podíváte se na fotku a přesně si vybavíte, jak to na onom místě vypadá na živo? Vidíte jakýkoliv produkt a přesně víte, jak by padl do vašeho interiéru? V tom případě gratulujeme! Denně se setkáváme spíše s opačným problémem, a sice s tím jak by ta věc vypadala u mě doma?

Na divokém západě

16. ledna 2014 v 11:00 | designoutlet
Obdivujete styl Divokého západu? Tenkrát na Západě, Tanec s vlky, Limonádový Joe a Vinnetou jsou stálicemi ve Vaší filmové sbírce? Od dětství chcete být kovbojem? Zkrátka a dobře milujete western v jakékoliv podobě? Tak máme něco právě pro Vás!

Stolování se stylem

9. ledna 2014 v 17:02 | designoutlet
luxusní jídlo
V dnešní uspěchané době se často stravujeme ve spěchu a za pochodu. Mnohdy v rychlých občerstveních, za pomoci plastových příborů. Není to škoda, nechtěli byste si raději jídlo vychutnat a užít? Shonu vás sice nezbavíme, za to vám poradíme jak správně stolovat u vás doma.

Hřejivý plamínek

9. prosince 2013 v 13:10 | designoutlet
Zima? Teplo? Déšť? Sníh? Přírodo, tak už se rozhodni! Jako kdyby nestačilo, že dny se zkracují a rána nás provázejí tmou… Tomu říkáme dost! Je čas zapnout světlo permanentně!

Výměna řidičáků

28. listopadu 2013 v 15:13 | designoutlet
Blíží se konec roku a to již tradičně znamená nějaké to běhání po úřadech. Letos je asi nejdůležitějším tématem výměna řidičského průkazu. Totiž ty průkazy, které byly vydány od 1. ledna 2001 do 30. dubna 2004, pozbývají od nového roku platnosti.

Veselé, designové a včas!

27. listopadu 2013 v 16:11 | designoutlet
Taky se každý rok potýkáte s obavami, že dárky, které jste pracně vymysleli, našli, objednali a zaplatili, nestihnou přijít včas? Budíte se hrůzou při představě, že jediné co můžete nadělit pod stromeček, je obálka s potvrzením objednávky? Jsme rádi, že můžeme vaše obavy rozptýlit a zaručit vám klidný spánek.

Ve znamení Shabby Chic

22. srpna 2013 v 14:54 | designoutlet
shabby chic interier
Vypadá to tak, jakoby novým módním hitem byla ošuntělost a nábytek po babičce. A tomu se není co divit. Vždyť kdo by neocenil pohodlné posezení na židlích, z nichž přímo vane historie? Trochu oloupaného laku dokáže udělat divy a někdy jsou lidé ochotni za něj vyhodit nehorázné peníze. Ale jak se říká - v jednoduchosti je krása a to prezentuje i tento styl, který si našel cestičku i do našich domácností.

Nové fotky v galerii

10. srpna 2013 v 10:51 | designoutlet
Hledáte designový nábytek a doplňky? Naše vylepšená galerie vám usnadňuje hledání. Přehledně a na jednom místě jsou všechny naše pohovky, křesla, židle, stoly, komody, taburetky, lampy, doplňky pro stolování, polštáře, vázy, obrazy a další designové dekorace.

Showroom DesignOutletu v novém kabátě

16. ledna 2013 v 20:24 | designoutlet

Jistě znáte povánoční čas a novoroční předsevzetí, kdy se všichni úkolují vážnými životními cíly na celý rok, v jehož průběhu nakonec zcela zapomenou, že si je vůbec dali. My jsme si také jedno předsevzetí dali a pojďte se s námi podívat, zda se nám podařilo splnit. Byli jsme vcelku rychlí, je teprve polovina ledna...


Sova - tradiční symbol již po staletí

10. ledna 2013 v 18:56 | designoutlet
Sova již od pradávna symbolizuje moudrost a vědění. Už staří Řekové si sovy vážili a bohyně Athéna byla tradičně vyobrazována se sovou na svém rameni. Kde a kdy vlastně vzniklo přísloví "moudrý jako sova"? Dnes už vlastně nikdo pořádně neví...

Novinky z DesignOutletu vám usnadní vymýšlení vánočních dárků

22. října 2012 v 10:28 | designoutlet
Vánoce se nezadržitelně blíží a mnozí už plně propadli předvánoční nákupní horečce. Jak nepropadnout panice z nakupování vánočních dárků? V DesignOutletu jsme rozšířili nabídku bytových doplňků a dárkových předmětů. A všechny máme skladem! Zkuste se podívat, jestli by některý z nich splňoval vaše představy o ideálním vánočním daru...
 
 

Reklama