NAPSALI O NÁS

Produkty DesignOutlet.cz na divadeních prknech

21. července 2011 v 11:30 | designoutlet
Eva Holubová na naší taburetce
Křeslo Opal a taburetka Cluby si zahráli v podařené divadelní komedii Soukromý skandál. Stáli po boku takových hereckých es jako je Eva Holubová, Kryštof Hádek či Maroš Kramár. Tato velmi vtipná inscenace je součástí osmého ročníku festivalu Léto hereckých osobností. Autorem i režisérem tohoto přestavení je Patrik Hartl a scénu nejen nábytkem DesignOutlet.cz vybavil Adam Pitra za asistence Martiny Hladíkové.

DesignOutlet a jeho partnerské weby v tisku

15. května 2011 v 20:05 | designoutlet

Čtete rádi časopisy o bydlení, designu a o radách, jak si zařídit obývací pokoj, ložnici či jídelnu? Ano? My také a ještě raději, když tam píší o nás. Věděli jste, že na DesignOutlet.cz a jeho partnerské weby můžete narazit i v tištěných časopisech? A jaké výrobky si užily svou chvilku slávy

Designové výrobky DALENOR na televizní obrazovce

2. září 2010 v 11:06 | designoutlet
Otočné křeslo na centrální noze Slide
Designový nábytek z DesignOutletu znáte nyní také z televizní obrazovky! Sledovali jste v sobotu 28.8. zábavný soutěžní televizní pořad Autoškola národa? Pak jste v jedné z vedlejších rolí určitě viděli křesla Cosmos designové značky DALENOR. V křesílkách Cosmos ve stříbrné barvě se pohodlně přemýšlelo hlavním účinkujícím pořadu. A již tento pátek, 3.9. ve 21:25, můžete opět na ČT1 shlédnout zábavnou talk show Karla Šípa Všechnopárty, kde se mimo jiné představí naše designové křeslo Slide v designu kráva.


Uvádzacie ceny originálneho nábytku v DesignOutlete

27. srpna 2010 v 9:42 | designoutlet
Otočné křeslo na centrální noze Albert

Máte radi nekonvenčný dizajn? Nechcete mať byt rovnaký ako ostatní? Nemienite však do nábytku investovať príliš veľa? Prečítajte si článok uverejnený na slovenskom portáli mojdom.sk o tom, ako na Slovensku nakupovať originálny nábytok za výhodné ceny v internetovom DesignOutlete. Celý článok tu.


Zaváděcí ceny v outletu s designovým nábytkem

9. června 2010 v 15:55 | designoutlet
Bernard
Máte rádi nekonvenční a ojedinělý design? Nechcete být jako ostatní? Máte rádi luxusní a exkluzivní věci? Design Outlet vás překvapí nejen kvalitou, ale i příznivou cenou. Článek o tom, jak se nechat překvapit kvalitou a příznivou cenou designového nábytku, vyšel dnes na zpravodajském portálu iDnes v rubrice Bydlení. Celý článek si můžete přečíst zde.


Designový nábytek - outlet potěší slevami po celý rok

14. dubna 2010 v 19:06 | designoutlet
V rubrice Bydlení na portálu iDnes.cz vyšel článek o DesignOutletu. Kvalitní a designově zajímavý nábytek lze nakupovat po celý rok, nejen v období povánočních výprodejů. Celý článek na iDnes si můžete přečíst zde.

Designový nábytok za polovičnú cenu? Cez internet áno!

14. dubna 2010 v 18:34 | designoutlet
Slovenský portál www.mojinterier.sk uveřejnil tiskovou zprávu o zprovoznění slovenské mutace DesignOutlet.sk. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

Už aj na Slovensku je možnosť kúpiť si kvalitný designový nábytok bez namáhavého navštevovania kamenných obchodov, v pohodlí Vášho domova - prostredníctvom internetu.

 
 

Reklama