JAK ZAŘÍDIT BYT

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet

13. ledna 2014 v 16:42 | designoutlet
video
My to víme a právě proto jsme založili na našem webu sekci VIDEA, kde najdete inspiraci a informace o našich produktech během pár vteřin. Ukážeme Vám naše nejzajímavější produkty a poradíme Vám, jak si zařídit různé místnosti v bytu. Neváhejte a podívejte se do naší nové sekce. Zaručujeme Vám, že stačit Vám bude jenom chvilička. A tu si přece nejde každý.

Poslední díl seriálu Jak zařídit byt: Výběr barové židle

10. prosince 2012 v 18:16 | designoutlet
Vybíráte barové židle k vašemu domácímu barovému pultu, nebo zařizujete restauraci či kavárnu? Na českém trhu je k dostání celá řada typů barových židlí. Ale která je ta pravá pro vás? Na co se soustředit při výběru barové židle, aby odpovídala vašim individuálním potřebám? V posledním z instruktážních videí ze seriálu Jak zařídit byt shrnujeme nejčastější dotazy klientů ohledně barových židlí....

U kulatého stolu

30. listopadu 2012 v 12:23 | DesignOutlet
Jak zařídit byt
Kdysi jsem četla, že kulatý jídelní stůl je ke stolovníkům přátelský, protože se nikdo na nikoho nevyvyšuje tím, že by seděl v čele. Utkvělo mi to v hlavě a od té doby sním o velkém kulatém a přátelském stolu. Představujeme vám předposlední video z našeho seriálu a tentokrát hraje hlavní roli právě kulatý jídelní stůl a jídelna vůbec. Na všechny produkty z videa můžete nyní získat skvělou slevu 12%, která platí až do 6.12. Pokud není přátelský stůl, tak my rozhodně ano!

Jak zařídit klučičí pokoj? My vám poradíme!

26. listopadu 2012 v 10:04 | DesignOutlet
Kdo se někdy snažil zařídit pokoj pro kluka, ví, že se jedná vcelku o překladatelský oříšek. Takový pokoj musí být dostatečně zábavný i praktický, aby se dotyčný chlapec nestyděl přivést si tam své kamarády a - co si budeme povídat - také se v něm rád zdržoval a nikde netrajdal, natož vyváděl alotria. Proto ve videu ukazujeme pár tipů, které by vám mohly výběr usnadnit. Třeba rozkládací pohovka, která se snadno udržuje, nebo designový pracovní stůl. A když to vyjde, možná se svému "chlapci" i zavděčíte :-). I tentokrát dostanete na produkty z videa slevu - celých 10%. Nabídka platí do 29.11.2012, tak nakupujte rychle. Nový pokoj může chlapec dostat třeba od Ježíška!

Už jste viděli naše nové video Pokoj pro dívku? Sleva na produkty z videa pouze do dnešního dne!

22. listopadu 2012 v 12:29 | designoutlet
Nejen pro rodiče, jež zařizují pokoj své dceři, je určeno další video ze seriálu Jak zařídit byt. I v tomto videu naleznete spoustu rad a tipů, jak moderně a zároveň prakticky a účelně vybavit pokoj. V tomto případě pokoj pro dívku ve věku mezi 12 a 16lety. Pokud vaše dcerka již začla odrůstat nábytku a růžovému vybavení dětského pokojíčku, nechte se inspirovat naším pojetím dívčího pokoje - jež obsahuje vše, co mladá slečna potřebuje. Do dnešního dne, tedy 22.11.2012 můžete navíc na produkty z videa uplatnit slevu 11% a to současně s akcí 10% sleva na vše, která u nyní probíhá! Navíc při nákupu nad 30 000,- Kč u nás neplatíte dopravné! Opravdu je nějaký důvod, proč ještě váhat s nákupem?

Hlasujte, které video ze seriálu Jak zařídit byt chcete vidět tentokrát!

8. listopadu 2012 v 8:00 | designoutlet
Ještě stále můžete svým hlasováním ovlivnit, které z videí ze seriálu Jak zařídit byt pro Vás zveřejníme tentokrát. Minule u Vás zvítězilo video Pracovna v bytě, jež můžete sledovat zde. Nové video pro Vás zveřejníme již dnes večer. Poměrně těsný boj mezi sebou svádí videa Výběr barové židle a Pokoj pro dívku. I Váš hlas tedy může ještě zamíchat kartami! Nenechejte nic na náhodě a hlasujte za video, které chcete vidětMrkající

Další díl seriálu Jak zařídit byt! Obývací pokoj - designový a praktický zároveň

26. října 2012 v 8:55 | designoutlet
Nový design obývacího pokoje! Video zaměřené právě na tuto tématiku jsme pro vás tentokrát připravili na základě Vašeho hlasování. Naleznete v něm spoustu cených rad a tipů jak kombinací tří zakladních kusů nábytku, několika druhů osvětlení a za použití dekorace docílit moderního a designového vzhledu Vašeho obývacího pokoje a současně zachovat jeho účelnost a praktičnost.

Čím bude pokračovat seriál Jak zařídit byt? Poraďte nám!

24. října 2012 v 13:29 | designoutlet
Hlasujte, které video máme zítra večer zveřejnit! Z našich instruktážních videí ze seriálu Jak zařídit byt už jste si mohli prohlédnout rady a tipy pro zařízení jídelny, malého obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Kterou místnost pro vás máme zažídit nyní? Domácí pracovnu, pokoj pro chlapce, nebo vás spíše zajímá, jak ozvláštnit interiér vašeho obývacího pokoje?

Jak zařídit pokoj pro hosty?

19. října 2012 v 18:50 | designoutlet
V posledním hlasování o další zveřejněné video jste si vybrali pokoj pro hosty. Rady a tipy, jak zařídit pokoj pro hosty jsme pro vás zveřejnili a nyní si je můžete prohlédnout na stránce Jak zařídit byt. Tenktokrát jde o hodně, v případě pokoje pro hosty totiž jde o vaši image!

Je možné zařídit obývák na ploše 10 m2?

12. října 2012 v 10:07 | designoutlet
Jak zařídit malý obývací pokoj
Děkujeme za vaše hlasy!
V naší anketě o tom, které z instruktážních videí o zařízení bytu byste si přáli vidět, zvítězil Malý obývací pokoj. Toto video jsme pro vás zveřejnili a již nyní si ho můžete prohlédnout na stránce Jak zařídit byt. Je možné zařídit obývací pokoj vším, co do něj patří, na ploše pouhých 10 m2? My jsme to zvládli!

Už jste hlasovali, které video zveřejníme tento čtvrtek?

9. října 2012 v 18:21 | designoutlet
Od čtvrtka 4.10. hlasujete v naší anketě, které z instruktážních videí pro vás zveřejníme tento čtvrtek. Na výběr máme video o zařízení domácí pracovny, malého obývacího pokoje a pokoje pro dívku. Podívejte se na aktuální stav hlasování - pokud se vám výsledky nelíbí, ještě je můžete změnit!

Jak zařídit byt - nový video seriál

5. října 2012 v 9:38 | designoutlet
DesignOutlet.cz představuje nový video seriál Jak zařídit byt. Natočili jsme pro vás několik videí, které vám poradí, jak zařídit například malý obývací pokoj, domácí pracovnu nebo jídelnu. Ve čtvrek 4.10. jsme představili první ze série videí na téma Jak zařídit jídelnu. Na další se můžete těšit již příští čtvrtek a dokonce můžete sami vybrat, které video pro vás zveřejníme!

Načerpejte inspiraci z videa!

31. srpna 2012 v 17:42 | designoutlet
Fotografie jsou velkým přínosem všech internetových obchodů. Co byste však řekli na produktová videa, kde můžete vidět produkty z více úhlů a také způsoby jejich využití či manipulace? Trochu lepší, že?

 
 

Reklama