NOVINKY aneb v hlavní roli kovový materiál

20. března 2017 v 15:53
Nejnovější kousky dánské značky Design by Scandinavia jsou opravdu pestré. Dokázali totiž neuvěřitelné spojení - a to zdánlivě dvou rozdílných materiálů. Jedná se většinou o dřevo a především o kov.

Stojan na časopisy Tundra

Jedinečný industriální design. Jedinečné spojení dřeva a kovu. Jedinečný tvar. Tomuhle výrobku zkrátka není co vytknout.

Jeho základnu tvoří ocelový materiál, který výrobku dodávástabilitu, ale také odolnost vůči svému okolí. Ocel je totiž jeden z mála materiálů, který vydrží téměř vše. Tahle základna je protáhnutá a v horní části tvoří dva úchopy pro snadnější přenášení. V doní části je pak přidělaný držák na časopisy, noviny zkrátka na vše, co tam budete chtít mít. No a v horní části je stolek z masivního dřeva. Možná se vám to na první pohled nezdá tolik praktické, ale věřte, že je to praktičtější než byste si dovedli představit. Na stolek si totiž můžete položit hrnek s kafem nebo drobné občerstvení.
Stojan na časopisy Tundra, 41 cm

Nástěnná police Nikita

Podívejte se na tenhle výrobek. Co vám připomíná? Nám jednotlivé kovové části připomínají struny, na které bychom chěli hrát. Svým způsobem na ně můžete hrát i vy. A to takovým způsobem, že na poličky v různých úrovních budete různě ukládat věci, které můžete vlastně kdykoli přemisťovat. Takové umění jde vlastně tvořit kdekoli - jak vidíte, tak i na obyčejných poličkách.
Nástěnná police Nikita, 60 cm

Regál se skleněnými policemi Seashell

U totoho výrobku naopak najdeme lehce jiné spojení. A to především kovového materiálu v kombinaci se sklem. I tahle kombinace dohromady funguje velmi dobře a stvoří společně industriální design a dokonalý kontrast výrobků. Regál tvoří tři úložné prostory, do kterých si můžete ukládat různé dekorace nebo třeba doplňky.
Regál se skleněnými policemi Seashell, 86 cm
Jestli jste zvědavý ještě na další skvělé kousky, které máme nově v nabídce, pak se podívejte na celou značku Design by Scandinavia, kde je najdete všechny pohromadě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama