Vánoce se značkou Papillon

27. listopadu 2016 v 11:22 |  DESIGNÉRKA RADÍ
Vánoční čas je vzácný. Každý se na něj těší, i když je hektický. Čeká nás úklid, vaření, pečení a především ten správný výběr dárků. S tím posledním si ale hlavu dělat nemusíte - s tím vám totiž pomůžeme my.

Vzdušný, občas barevný, ale především jednoduchý a elegantní. Přesně to je design všech dekorací, které jsou od oblíbené značky Papillon. První kolekce však byla přizpůsobená především německým zákazníkům. Díky velké oblibě se tahle značka dostala ale i knám, kde také sklízí velkou popularitu. Proto jsme se rozhodli, že vám s touto značkou přineseme vánoční inspiraci na dárky.
Kasička keramická Měšec

Vázy

Co se nejvíce hodí k dokonale prostřenému stolu? Odpoveď zní vázy. Dokážou podtrhnout tu správnou atsmoféru v každém interiéru. Navíc když je doplníte o čerstvé květiny, tak získají jiný design - s každou jinou květinou jsou totiž vázy jiné. Ale tím to nekončí. Většina váz od této značky má natolik nápaditý design, že stojí za to si takovou vázu vystavit doma i jako samostatnou dekoraci.
1. Váza porcelánová Tao, 2. Váza keramická Creole, 3. Váza keramická Lovely, 4. Váza keramická Cesena

Obrazy

Obraz má speciální dar. Každý je jiný, každý vyjadřuje něco jiného a pokud narazíte na abstraktní kousek, tak si můžete být jistí, že správný význam zná pouze jeho autor. A to je pořádná výzva, protože vy si ten příběh můžete domyslet sami a pak ho vyprávět vaší návštěvě. Obraz navíc zvelebí každou stěnu a celý interiér díky němu získá správný ráz.
1. Obraz Slon s hliníkovou aplikací, 2. Obraz Lips, 3. Obraz Dogs & Cats, 4. Obraz Wave s hliníkovou aplikací

Mísy

I na první pohled obyčejná mísa má svá kouzla. Nejen že svým designem jsou velmi nápadité a originální. Můžete si do nich dát nejen ovoce, ale také různé doplňky a menší dekorace. A co třeba svíčky? I s těmi můžete mísy doplnit.
1. Dekorativní nerezová mísa Cicolo, 2. Mísa keramická Basket, 3. Mísa keramická Creole, 4. Mísa keramická Multiple Quattro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama