Seznamte se s univerzální kolekcí designových regálů

24. října 2016 v 11:35 |  NOVINKY
Mezi naší nejnovější kolekci patří Regály pro úložné boxy. Nejen, že tu najdete nejrůznější typy regálů s nápadem, ale nechybí ani úložné boxy s různými motivy, které můžete barevně i početně kombinovat. Pojďte se s nimi seznámit.

Regály Clamor

Bílá barva je už dlouhodobě označována za nadčasovou barvu. Když je navíc s povrchovou úpravou v lesklé formě, tak jde o velmi oblíbenou kombinaci. Tyhle regály mají v každé úrovni stejný počet úložných "přihrádek". Konce a hrany jsou pokaždé zaoblené, což doma ocení každý a především maminky s malými dětmi. Regály Clamor jsou horkou novinkou od německé značky Farela.
Regál s 9 policemi Clamor

Regály QuickTec

Další regály s univerzálním použitím. Hodí se spíše do pracovny, obývacího pokoje nebo do studenstkého pokoje? Svým moderním zpracováním zaujmou každého. Úložné prostory mají tvar schodů a tím působí vzdušně a moderně. Navíc jsou vyrobené z velmi lehké a stabilní plastové konstrukce. Spojky jsou přiznané a díky tomu tvoří zajímavý design, který ještě podtrhuje barva, v které jsou vyhotovené. Vybírat tedy můžete z zelené či antracitové barvy. Regály QuickTec jsou tedy vhodné i do vlhkých prostředí.
Regál s 10 policemi QuickTec, zelená

Regály, regálový systém Xaver

Moderní vzdušný nábytek v podobě regálů, které jsou vhodné jak do obývacích pokojů tak do všech pracoven. Design mají oproti 2 předchozím typům strozejší, avšak to neznamená, že by nebyl zajímavý - právě naopak. Jednoduché zpracování nabízí 2 barevné zpracování a to dekor sonoma dub a bílá barva. Regály mají pokaždé stejný počet úložných prostorů. Vyberte si typ regálů, regálových systémů Xaver se kterými si zařídíte celý celičký interiér, který bude harmonický a bude k sobě krásně ladit.
Regál s 4 policemi Xaver, dub

Úložné boxy a krabice Beta

Do všech představených regálů se hodí Úložné krabice a boxy Beta. S těmito boxy vylepšíte každý regál. Můžete si hrát s jejich kombinováním, ale také počtem a rozložením v jednotlivých řadách regálů. Každý materiál boxů má své vlastní výhody. Nechybí ani skvělé motivy Disney pro nejmenší.
1. Úložný box se zásuvkami Beta 3, zelené jablko, 2. Úložný box Beta 1 vlněný, antracit, 3. Úložný box Beta 1, fotobox, 4. Úložný box Beta 1 Disney - box, Minnie Mouse D, 5. Úložný box Beta 2, zelená
Zajímají vás i další typy a informace k Regálům pro úložné boxy? Na našem webu DesignOutlet.cz se toho dozvíte více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama