Pohoda doma i venku – to jsou houpací sítě

9. srpna 2016 v 11:02 |  O DESIGNU
Už jako děti jsme to milovali. Houpání mezi stromy, kde byla zavěšená houpací síť, bylo zkrátka pro každého vzrůšo. V dnešní době existuje ale mnoho barev, materiálů a variant, proto už takovou houpací síť můžeme mít i doma. Inspirujte se.

Bez ohledu na věk - vhodné jsou pro každého!

Batolata a ještě menší špunti. Spánek a relaxace jsou v tomto kolébacím šátku přímo magický. Usnou v nich téměř hned. Větší děti v nich naopak milují různé hry a pocit tzn. nejistoty, který tato houpací síť zavěšená ve vzduchu chtě nechtě má. Školáci. Kde jinde se mají učit než právě tady? Toto místo je přeci mnohem pohodlnější než běžný pracovní stůl a pracovní židle. Tady si u učení mohou lehnout a rovnou i relaxovat - třeba s dobrou knihou. A konečně dospělý. Co je lepšího než si po dlouhém dni, práci a všech povinnostech sednout a začít relaxovat jak se sluší a patří? odpovědí na všechno jsou houpací sítě. Zkrátka nenajdete nikoho, kdo by je nemiloval nebo minimálně alespoň NEODZKOUŠEL.

Kdy a kam se hodí?

Ať už ji používáme k relaxaci, k rovnání zad nebo jen pro zajímavou designovou dekoraci, využít ji můžeme jak venku v exteriéru, tak doma v interiéru. Použití je tedy jasné. Jakmile vysvitne sluníčko a trochu se oteplí, hodí se nejlépe ven na zahradu, balkon, terasu či mezi stromy. Když je zase zima, hodí se ideálně domů ke krbu nebo třeba do ložnice či dětského pokoje.

Nejrůznější provedení

V dřívějších dobách jsme znali klasické provedení. Tedy kus šátku či látky, kde na koncích byly připevněná lana nebo provazy. Dnes je ale všechno jinak. Designéři si s těmito kousky látek hrají všemi možnými způsoby, proto jsou na trhu nejrůznější provedení. Vidět tedy můžete i taková, která v interiéru znáte pod názvy: houpací závěsné křeslo apod.

Výhody houpacích sítí ve zkratce:

- kdykoli jdou sundat, přesunout, schovat, uložit do skříně apod.
- místnost působí vzdušně (je to lepší než křeslo uprostřed místnosti)
- nenáročné na údržbu (kdykoli síť můžete sundat a dát ji vyprat do pračky)
- nemají nožičky jako jiný nábytek, proto je jednoduchý úklid i pod sítí
- síť může být velká jakkoli chcete (vyrábí se i speciální sítě pro dva apod.)
- sítě mohou být z přírodních matriálů (tímto potěší především ty, kteří dbají na životní prostředí)
- do místnosti můžete zavěsit sítí, kolik jen chcete
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama