Zařiďte si bydlení jako na farmě

29. června 2016 v 16:30 |  O BYDLENÍ
Bydlení v centru města má rád málokdo. Avšak kvůli práci si většina vybírat nemůžeme. Chybí vám příroda a chcete vyměnit betonový studený interiér za hřejivý a zabydlený? Zlepšete si náladu se zabydleným interiérem plný dřeva.

Příroda všude, kam se podíváte

Máte horší náladu při pohledu z okna na nudné sídliště, kde není ani jeden strom? Jste milovníci přírody a chybí vám zeleň, která dobíjí pozitivní náladou? Recept je jednoduchý. Zapomeňte na veškerou umělotinu, rozlučte se s plastem a různými napodobeninami kamene a dřeva. Přírodní materiály umí do vašeho domova přinést příběh a tu správnou zabydlenou atmosféru, která přímo volá tou pravou krásou a teplem domova.

Vintage styl bude tím pravým ořechovým

A máme tu znovu třídění materiálů. Koberce, které zakrývají celou podlahu, raději vynechte. Raději dejte přednost plovoucím podlahám nebo přímo těm dřevěným. Pokud vám to interiér dovolí, určitě do prostoru zakomponujte i krb, popřípadě dřevěné obklady. Dřevěné obklady se znovu dostávají do moderního trendu a to zejména jako obklady na strop, které se využívají v kombinaci s různými dekory.

Masivní nábytek - ten především

Masivní, dřevěný nábytek zkrátka žádná jiná napodobenina nenahradí. Pokud se chcete cítit jako na farmě a chcete mít přírodu okolo sebe, je potřeba do nábytku lehce zainvestovat. Avšak tato investice se vám brzo vrátí. Dřevěný nábytek vydrží mnohem déle, než ten dýhovaný.

I na maličkostech záleží

Úchyty na nábytku a především na kuchyňských skříňkách vybírejte spíše z keramického materiálu. Tento materiál může být klidně malovaný. Jako alternativu můžete využít i kovové úchyty, které se dřevem krásně ladí. Nezapomeňte i na vhodný textil. Když to vezmeme v kostce, tak chňapky, utěrky, ručníky apod. volte se vzory, které vám budou připomínat starší časy. Vintage styl se totiž tímto přímo charakterizuje. Proto neváhejte ani použít ubrus na stůl či vázu s přírodními květinami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama