Zatočte s nudným interiérem a podlehněte stylu pop art

17. ledna 2016 v 17:39 |  O BYDLENÍ
Styl pop art se v interiéru vyznačuje především komixy. Víme, jak si vytvořit takový interiér, který nebude důvodem partnerských rozporů.

Pop art? Byl, je a bude stylový!

Příbehu superhrdinů si v dětství zamilovat snad každý. V Současné době jakoby se s nimi roztrhl pytel a je jich na dnešním trhu opravdu hodně. Což je opravdovou výhodou, jelikož si každý může vybrat to, co se mu líbí. A s tím souvisí i naše téma článku - jejich zakomponávání dokáže zatočit s nudným interiérem a s výběrem správného prvku se váš interiér rázem promění v originální s velkým nápadem.

Co to pop art je?

Krom komixových příběhů má pop art mnohem více významů. Začalo to v 60. letech, kde s těmito motivy přišel Andy Warhol s Royem Lichtensteinem. V dnešní době se jejich motivy a také mnoho dalších dostali jak do vašich obývacích pokojů, tak i do ložnic a předsíní. Dřívi sice šlo především o motivy se známou Marilym Monroe, dnes jsou však k vidění superhrdinové jako Spiderman a Hulk.

Vyberte si svého hrdinu a nechte ho vyniknout

Zařízení interiéru s pravým hrdinou není jen tak. Je nutné mu najít dostatek místa - nejlépe na stěně. Buďto si vyberte prázdnou stěnu, před kterou není mnoho nábytku nebo si vyberte vhodné místo na umístění obrazu. Nejlépe by se mělo jednat o světlejší byt, který potřebuje rozzářit a dodat šmrnc. Tento styl si vlastně žádá protiklady - třeba červené prvky vs.modrý nábytek. Pokud si však troufáte na pořádnou jízdu, můžete supehrdiny do nábytku "oblíknout" a naopak jim vytvořit zajímavé stěny, které budou tim správným protikladem.
Jestliže patříte mezi ty, které tento nápad nadchnul nebo zkrátka fandíte superhrdinům a komixům, můžete si i komix rozehrát ve svém interiéru. Pokud si vše dobře promyslíte a zrovna zařizujete nebo rekonstrujete svůj byt, může být na každé stěne v pokoji jedna část příběhu. Pro ty, kteří se na tohle moc necítí a přesto je tenhle nápad nadchnul máme další vychytávku. Můžete si pořídit magnety a tabule, na které si budete psát vlastní vzkazy a můžete si tvořit každý den svůj vlastní komix! Hurá do toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama