Designový nábytek Milenium - ty nejlepší vlastnosti

27. ledna 2016 v 8:43 |  DESIGNÉRKA RADÍ
Najít v dnešní době opravdu kvalitní nábytek za dostupnou cenu je skoro nemožné. Proto vám rádi představíme vlastnosti našeho nového designového nábytku Milenium, který tyto požadavky splňuje.

Materiál s vlastnotmi jako kuchyňská deska

Asi každý zná ten pocit, když si konečně vyhlédne nějaký designový kousek nábytku, který si buď koupí nebo objedná a když si ho doma rozbalí, zděsí se hrůzou, co si to zase koupil. Je pravda, že v dnešní době se výrobci snaží nábytek co nejvíce "šidit", aby donutili potencionální zákazníky kupovat nové kousky nejlépe po záruce.
Jídelení stůl kulatý Milenium, 110 cm, bílá / dub
Designový nábytek Milenium se ale pyšní materiály, které mají opravdové výhody a určitě je oceníte. Některé stolové desky jsou vyrobené z HPL desky (vysokotlakého laminátu), který má vlastnosti jako kuchyňská deska. Ptáte se jaké? Mezi nejvyšší výhody určitě patří odolnost vůči vodě a znečištění, což ocení každá žena v domácnosti. Dále pak odolnost vůči oděruvzdornosti a proti poražení. Ne, že by hrozilo, že se vám stolová deska v polovině prorazí, ale když už vás seznamujete se všemi vlastnosmi této desky, tak vám tohoto řekneme co nejvíce :-).
Jídelní stůl Milenium, 160 cm, bílá / černá
Mnoho lidí se vždy ptá, jak je to s vyblednutím bílé barvy na desce stolu a u nábytku. U tohoto materiálu se bát nemusíte. Mezi jeho další vlastnost patří stálobarevnost, kterou určitě také oceníte.

Další materiál, který se tu vyskytuje je dubové dřevo, které je ošetřené speciálním olejem s přidaným voskem. Přidaný vosk je témeř neviditelný a tvoří příjemný povrch na dotek. I ten má své výhody a to v podobě odolnosti vůči znečištětí. A to dokonce i vůči takovému znečištění, jako je vylití vína nebo jiného pití. U klasických dýh byste se dočkali toho, že vám vylité pití do sebe nasáknou a jakmile byste ho chtěli hadříkem vysušit, dýhy by se na povrchu poškodila a povrch by byl na té části jakoby vybledlý. U tohoto materiálu povrch lehce setřete a je jako předtím. Ostatní nábytek je vyrobený z MDF desky, která je doplněná o dubové prvky.
Kombinovaná skříň / komoda Milenium, 180 cm , bílá / dub

Design, který celou dokonalost podtrhuje

Co by to bylo za nábytek, který by nedbal na design, který se vám bude líbit. Celá tato kolekce si zakládá na jednotlivých detailech, které tvoří celek. Proto tu můžete najít diagonálně postavené nohy, kontrastní materiály, přesahující horní části k bočním prvkům a zejména rafinované úchyty. Tyto jednotlivé detaily jsou bezesporu po designové stránce největší výhodou. A to zejména proto, že díky nim, vám jednotlivé části nábytku k sobě budou ladit a vy si tak můžete vytvořit krásný harmonický interiér.
Knihovna / regál Milenium, 172 cm, dub

Stabilita? Maximální!

A co stabilita? Jak je podnož stolu ke stolové desce přidělaná? Kýve se stůl? Asi nejčastější otázky, které si každý pokládá při koupi jakéholi nábytku. Stability je opravdu důležitá a mnohdy ji na první pohled neodhadneme. I na to designový nábytek Milenium myslí. Jednotlivé přidané prvky jsou totiž poskladané tak, aby tvořili stejnou hmotnost a vyvážení, díky kterému opravdu získávají obrovskou stabilitu.
Celou kolekci tohoto designového nábytku Milenium můžete nově najít v naší nabídce. Tato nabídka se bude postupně rozšiřovat, proto se můžete těšit na další nové a skvělé kousky, které ještě přidáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | Web | 26. července 2016 v 9:46 | Reagovat

Líbí se mi ta knihovna, je fakt pěkná :)

2 designoutlet designoutlet | Web | 26. července 2016 v 10:12 | Reagovat

[1]: jsme rádi, že se Vám knihovna líbí. Link, kde ji můžete najít přikládám v tomto komentáři v: web :-). Hezký den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama