Sníh zatím nepadá, ale naše ceny ano!

13. prosince 2013 v 14:30 | designoutlet |  AKCE
Jediným obdobím v roce, kdy jsou obyvatele měst ochotni snášet sníh, je čas Vánoc. Vločky, bílo, ticho - to vše k vánočním svátkům patří. Bohužel už po nějakou dobu se sníh objevuje až někdy v únoru, kdy se všichni začínají těšit na jaro. Letos se zatím nikdo za Vánoce na sněhu nezaručil. Počasí zkrátka neporučíme. Zoufat, ale nemusíte. Udělejte si bílé Vánoce doma!


O tom, že modrá je dobrá, slyšel kdekdo. Ale o tom, že bíla je ještě lepší, neví skoro nikdo. Proč zrovna bílá? Tak třeba je to nejsnáze kombinovatelná barva, prosvětlí jakékoliv zákoutí a na rozdíl od pestrých barev, nikdy nepřestane být trendy. Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty, lahodí oku a má uklidňující účinky. Ne nadarmo mají nevěsty ve svůj den D šaty v bílé barvě.
V bílé barvě je na trhu dosažitelný jak nábytek, tak i bytové dekorace. O péči například bílých sedaček z textilní kůže starost mít nemusíte, je totiž více než jednoduchá. Bílá sedačka je výborným prvkem do malého pokoje. Tím, jak se prostor kusem nábytku projasní, automaticky se opticky zvětší. Bílé konferenční stolky nebo police, taky nejsou náročné na údržbu. Stačí jen, aby byly vyrobeny z kvalitních materiálů. Bytové dekorace v bílé barvě snadno zapadnou do každého interiéru. Barva je to zkrátka univerzální. Šáhněte po bílé a jediné, co budete muset řešit je design doplňků a jeho využití ve vaší domácnosti.


I přestože vločky zatím nepadají, u nás padají ceny na bílé zboží. A nejlepší na tom je, že většinu našeho bílého zboží jsme schopní Vám dodat ještě do Vánoc. Bez sněhu nebo s ním, můžete si udělat zimní atmosféru u Vás doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama