Stop předvánočnímu stresu!

15. listopadu 2013 v 14:40 | designoutlet |  AKCE
Znáte to nahánění za Ježíškovskými povinnostmi ještě 24. ráno? My jsme tomu řekli ne! A máme pro vás netradiční PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ. Zboží skladem v Praze a se slevou až 70%? Už si stačí jen vybrat, co půjde kolegovi, co šéfovi a co na 100% vytočí tchýni!

S každoroční přesností je tu zas to období roku, kdy je tma, mlha, je sychravo, ve vzduchu pomalu cítit první sníh. Dětičky začínají psát sáhodlouhé dopisy Ježíškovi. Mámy a babičky nakupují másla v akci do vánočního cukroví. Obchody jsou už pomalu půl roku vyzdobeny a z pultů se usmívají čokoládoví Mikuláši a čerti. Každoroční klasika. Ale co tak trochu vybočit z řady?

Děti učíme, aby psali dopisy Ježíškovi předem. Aby mu stihli poštou přijít a aby stihl dárky vyrobit. Proč si však většina Ježíšků světa nechává "vyrábění" dárků na poslední chvíli? Kliknete sem a začněte s výběrem již dnes! Nač čekat na tlačenici v obchodech, kde budou všichni na poslední chvíli hledat to pravé ořechové? Šup šup do našeho velkého předvánočního výprodeje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama