Říjen 2013

Dřevo je prostě klasika!

31. října 2013 v 19:58 O DESIGNU
dřevěná jídelna
Nejpřírodnější a snad nejpřirozenější materiál pro výrobu prakticky všeho je dřevo - od stavby obydlí, nábytku, přes výrobu nástrojů či pomůcek. A nejen to. Dřevo je od pradávna spojováno s ohněm. A to díky jeho topným vlastnostem. Vždyť co je hezčí než zvuk praskání plápolajícího dřeva v krbu…

Designový trpaslík

24. října 2013 v 14:51 | designoutlet |  AKCE
Určitě znáte trpaslíka i vy. Malé milé stvoření s roztomilou čepičkou na hlavě, jehož nejoblíbenějším místem se stala zahradní skalka před domem. Líbí se Vám takový trpaslíci? Nebo raději dáváte přednost něčemu jinému? Volte s námi v designových volbách!

Moudrost světa ukrytá v knihách

21. října 2013 v 20:58 | designoutlet |  ZAJÍMAVOSTI
láska ke knihám
Nejsou to jen takové povídačky. Je to pravda. Dobro vítězí nad zlem, princ si bere princeznu a mají dětí plný královský dvůr. Pohádkami to začíná a dějinami končí. Vše, co chtěli naši předkové zanechat budoucí generací, zapsali na papír a dobře uložili. A my jim za to dnes můžeme být velmi vděční.

Nábytek lehký jako pírko? To ano!

17. října 2013 v 20:54 ZAJÍMAVOSTI
komoda se zásuvkami
Před nějakým časem jsme zde psali o stromě paulovnie. O tom jak snadné a využitelné je její dřevo a o jejích dalších přednostech. Tehdy byl nábytek Scallop, který je vyroben z tohoto dřeva, novinkou v naší nabídce a popravdě jsme věřili všem informacím o tomto dřevě. A konečně jsme si je mohli i na vlastní oči vyzkoušet.

Už jste s námi soutěžili?

14. října 2013 v 20:23 | designoutlet |  SOUTĚŽE
Naše soutěž s kouzelným prstenem se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zapojili jste se? Máte čas už jen do středy. Co když se na vás usměje štěstí a stanete se šťastným výhercem poukazu na nákup v hodnotě 2000 Kč. To se už vyplatí, ne?

A je po létě...

11. října 2013 v 15:53 | designoutlet |  ZAJÍMAVOSTI
Je půlka října a to znamená definitivní konec léta. Přestože jsou to více než dva týdny, od té doby co skončilo to kalendářní léto, někteří z nás stále žijí v "letním čase". Nekonečné vzpomínky na sladké ovoce, studenou zmrzlinu, vychlazené drinky, vůni lučních květů či šum moře. Jaké léto vlastně je?

Vychytávky pro veselý podzim

7. října 2013 v 15:53 | designoutlet |  DESIGNÉRKA RADÍ
Co si budeme namlouvat - všichni dobře víme, že po krásném létě přijde podzim. Dny se zkracují a ranní vstávání se stává stále těžším. Rána jsou plné mlhy a prvních mrazíků. A když se vzbudíme do deštivého rána, nejlepší je zůstat v posteli… Jak bojovat s podzimem? Oživte svůj interiér barvami!

Novinky za zaváděcí ceny!

3. října 2013 v 13:09
S pravidelnou přesností nám na našem webu přibývají novinky. Tentokrát jsme je ale o něco zkrášlili. Ano, tušíte správně - pohráli jsme se trochu s jejich cenou. A proto máte do půlnoci 8. 10. 2013 jedinečnou šanci využít naši akční nabídku a pořídit si je za zaváděcí ceny.