Březen 2012

První jarní novinky na DesignOutlet.cz

27. března 2012 v 12:59 | designoutlet |  NOVINKY
Knihovna / regál z masivního dřeva SorenUž tu máme jaro, letní čas a celkově vyšší teploty :-) Na DesignOutlet.cz rozkvétají první novinky. Konkrétně se jedná o jídelní židle Pauline a Irine, barový stůl Strong a další přírůstky v kolekci dánského nábytku Soren (knihovna a lavice). Sledujte kategorii novinky. I nadále se v ní bude objevovat každý týden nové zajímavé zboží!

Nákup bez objednávky na DesignOutlet.cz

23. března 2012 v 12:31 | designoutlet

Krychle / taburetka z třásní z pravé kůžeVíte, že na DesignOutlet.cz můžete nakoupit i bez online objednávky? Na pobočce Praha 9 - Čakovice máme prodejnu designových doplňků a diskontní prodejnu nábytku. Prostě se k nám přijeďte prodívat a na místě si můžete jako v kamenné prodejně zakoupit a ihned odvézt nejen řadu doplňků, ale také spoustu nábytku, který držíme skladem.

Známá křeslo DALENOR trochu jinak - nové akční slevy na DesignOutlet.cz

20. března 2012 v 16:01 | designoutlet |  NOVINKY
Otočné křeslo na centrální noze s knoflíčky Globe - SET 2 ksOtočná křesla Spicy a Globe nejsou na DesignOutlet.cz žádnými nováčky, tentokrát jejich čalounění zkrášlují knoflíčky. Snoubí se tak v nich moderní a klasický design. Další novinkou je Otočné křeslo Carla, ale tentokrát na kolečkách. Nasladněny budou koncem května, koupit si je ale můžete již nyní! Pokud si toto zboží objednáte do 7.5.2012, získáte akční slevu!

Jídelní židle z ohýbané překližky, koho to byl nápad?

19. března 2012 v 15:00 | designoutlet |  O DESIGNU
Jídelní židle Valentine | DesignOutlet.czOhýbaná překližka je velmi zajímavý materiál. Skládá se většinou z lichého počtu dřevěných plátů, které jsou na kolmo klíženy. Vzniká tak velmi ohebný a zároveň odolný materiál. Kdo ho ale poprvé použil na výrobu židle nebo jiného moderního nábytku? Kdo využil tyto skvělé vlastnosti a učinil tak doslova revoluci v nábytkářství?

Jak bojovat proti ukopnutým malíčkům s DesignOutlet.cz

16. března 2012 v 13:47 | designoutlet |  O BYDLENÍ

Konečně byl vynalezen lék, na který čeká téměř celý svět. Lék na "ukopnutý malíček". Za celý život jedince se to povede snad každému, smolařům i v desítkách ataků. Na DesignOutlet.cz vám poradíme, jak na to...

Výhodné ceny, expresní dodání a doprava zdarma!

12. března 2012 v 18:20 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Výhodné ceny, expresní dodání a doprava zdarma na DesignOutlet.cz! Více jaké zboží disponuje všemi těmito výhodami? Myslím si, že modří už vědí Usmívající se. Jedná se o zboží značky Dalenor! DALENOR patří mezi relativně nové nábytkářské značky, ale jeho designéři rozhodně nejsou začátečníci. Jeho mottem je SMART DESIGN FOR SMART PEOPLE, což velmi volně přeloženo znamená kvalitní design za rozumnou cenu. Proč je zboží DALENOR tak levné? Zde máte hned několik důvodů:

Smršť novinek na DesignOutlet.cz

9. března 2012 v 11:51 | designoutlet
Tento týden byl, co se týče novinek, velice plodný. V nabídce DesignOutlet.cz se objevila spousta nových zajímavých výrobků. Konkrétně je jedná o pohovku dvousedák s opěrkami rukou Tide, barová židle s opěrkami rukou Resty, konferenční stolky Villa, Tripod a Shape, taburetka s knoflíčky Cross, židle bez opěradla / stolička Ball a provázkový závěs 90x220 cm. Je toho opravdu hodně! Jenom bych vám chtěla připomenout, že stejně jak každý týden přibývají do nabídky nové výrobky, tak se i vyprodávají. Takže pokud máte vybraného svého favorita, neváhejte s nákupem, zítra již nemusí být v naší nabídce.

DesignOutlet.cz na Facebooku v novém hávu

2. března 2012 v 15:49 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
DesignOutlet.cz si vyzkoušel nový vzhled svého profilu na Facebooku Timeline a myslím si, že mu to velice sluší. Efektní jsou především větší fotky, na kterých daleko více vynikne náš designový nábytek. DesignOutlet.cz patří mezi první firmy, které využívají toto zobrazení. Podívejte se na náš profil na Facebooku a napište nám, jestli se vám líbí.

Těšíme se na nás v DesignOutlet.cz.