Prosinec 2011

Poslední a největší akční slevy roku 2011 na DesignOutlet.cz!!!

16. prosince 2011 v 17:48 | designoutlet |  AKCE
Pohovka dvoudílná se sklopným opěradlem HarmonyNěco takového tu ještě nebylo! Zlevnili jsme pro vás přes 60 designových výrobků za nabídky DesignOutlet.cz. Jedná se převážně o zboží, které je skladem přímo v ČR, proto vám je můžeme doručit EXPRESNĚ! Zlevnili jsme toto opravdu hodně: pohovky, stoly, židle, barové židle, taburetky, křesla, ale i oblíbené designové doplňky. Neváhejte a využijte jedinečné AKČNÍ SLEVY ještě dnes, platí totiž pouze do 23.12.2012!!!

Bombastická čtvrteční cenová bomba na DesignOutlet.cz

15. prosince 2011 v 11:09 | designoutlet |  AKCE
Předposlední cenová bomba roku 2011 na DesignOutlet.cz je tady!!! Dnes ve čtvrtek 15.12. jsme pro vás zlevnili toto zboží :-D Elegantní stůl Noel 180 cm, konferenční / TV stolek Snake, pohovka Mandy, jídelní židle Sylvia a závěsný lustr Sunny. Slevy jsou opravdu veliké. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

Originální novinky na DesignOutlet.cz

9. prosince 2011 v 18:55 | designoutlet |  NOVINKY
Jídelní stůl Habit 200 cmTento týden jsou novinky DesignOutlet.cz velice elegantní a originální. Velmi zajímavými designovými kousky jsou jídelní stůl a konferenční stolek Habit, které vám upoutají nejen vzhledem, ale také materiálovým provedením. Dále jsme do naší nabídky přidali elegantní jídelní židle Brilliant, Salvo a Dana a konferenční stolek se skleněnou deskou Clever. Prohledněte si pozorně kategorii NOVINKY! Vsadím se, že vás opět překvapíme!

Mikulášská nadílka na DesignOutlet.cz

5. prosince 2011 v 11:53 | designoutlet |  AKCE

Závěsná lampa Mode
Nestihli jste první vlnu předvánočních slev na DesignOutlet.cz? Nemusíte zoufat. Připravili jsme pro vás mnoho dalších produktů do Mikulášské nadílky, ta platí do 15. 12. 2011. Nenechávejte vše na poslední chvíli. Nakupujte dárky ještě dnes a Vánoce si užijte bez zbytečného stresu. Všechno zboží s předvánoční slevou naleznete v kategorii AKČNÍ SLEVY.