Listopad 2011

Čtvrteční cenová bomba v elegantním a nadčasovém černém hávu

30. listopadu 2011 v 13:24 | designoutlet |  AKCE
Kdybyste měli vybrat jednu barvu, která by měla být elegantní a nadčasová, jaká by to byla? Pro mě oba tyto atributy splňuje ČERNÁ. Je to barva, která se má v sobě nádech luxusu. Elegantní černé šaty sluší snad každé ženě. Proto jsme pro vás v čtvrteční cenové bombě 1.prosince na DesignOutlet.cz zlevnili tři kusy sedacího nábytku právě v černé barvě. Jedná se o barovou židli Angela, otočné křeslo Slide a pohovku Fantasy.

Nová křesla a židle na DesignOutlet.cz

25. listopadu 2011 v 17:00 | designoutlet |  NOVINKY

Otočné křeslo na centrální noze BloomJe tu další rozšíření nabídky DesignOutlet.cz. Tentokrát jsme do novinek přidali nová krásná křesla a židle. Konkrétně to jsou designová otočná křesla Event, Boom a Lion, jídelní židle na pérové konstrukci Carrie, otočná překližková židle Stone a barová židle Celine. Všechny tyto výrobky vám skvěle posloužilí ať už u vás doma nebo ve vaší kanceláři. Náš designový nábytek je vyroben z kvalitních a snadno udržovatelných materiálů, takže i po nějaké té drobné katastrofě ho snadno uvedete do původního stavu.

Nová podzimní kolekce Stelton

23. listopadu 2011 v 17:00 | designoutlet |  NOVINKY
Termostatická konvice Classic, 1l, podzimní kolekce ´11Stejně jako předešlé roky i letos vám náš partnerský web Stelton.cz přináší novou podzimní kolekci. Jak je již zvykem, přibyli barevné varianty klasických designových výrobků Stelton, jako je termostatická konvice od Erika Magnussena a taška na pečivo od Klause Ratha. Jejich letošní podzimní barvy jsou milánská khaki, písková a šedá. Opět tu také nabízíme ekologickou nákupní tašku Shopper, tentokrát se jménem No plastic, ve třech nových barvách. Tím ale letošní podzimní kolekce nekončí. Čekají na vás nová designová překvapení .

Potěšte dárkem z DesignOutlet.cz nejen obdarovaného, ale i sebe!

18. listopadu 2011 v 15:48 | designoutlet |  AKCE
Lustr SunnyAdvent už nám klepe na dveře. Měl by to být čas strávený v klidu nejlépe v rodinném kruhu. Všichni víme, jak to nakonec chodí. Dárky sháníme všude možně i nemožně, na poslední chvíli a rodinné chvilky vezmou za své. Abyste vánočním dárkem udělali radost nejen obdarovanému, ale i sobě, zlevnili jsme spoustu designových doplňků, světel, stojanů na noviny a hodin. Všechny tyto dárky najdete na stránkách DesignOutlet.cz v kategorii akční slevy. POZOR! Slevy platí pouze do 30. 11. 2011, abyste si předvánoční čas mohli užít bez zbytečných nervů a předvánočního shonu.

Nové a jěště větší slevy na DesignOutlet.cz

15. listopadu 2011 v 13:06 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Možná se to zdá neuvěřitelné, ale je to tak! Povedlo se nám stlačit ceny některých výrobků na DesignOutlet.cz ještě níž!!! Praktickou rozkládací pohovku Elegant u nás nově pořídíte pouze za 10900Kč a to není zdaleka vše. Zlevnili jsme pro vás desítky designových produktů. Nyní si můžete zařídit váš vysněný moderní interiér za ještě méně peněz.

Novinky na DesignOutlet.cz

8. listopadu 2011 v 19:45 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Zavináč - hliníkMáte rádi vtipné a moderní interiérové dekorace? Pokud ano, tak jsou tyto novinky právě pro vás. Na DesignOutlet.cz jsme rozšířili nabídku originálních světel, řadu dřevěného retro nábytku, ale především přibyli do našich řad i moderní dekorace ve tvaru @ a & (zavináče a and). Tyto zábavné tvary zajisté oživí váš interiér a přinesou do vašeho domova či kanceláře svěží a originální náladu.

Stoly a stolky expresně!

7. listopadu 2011 v 14:27 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Jídelní Stůl NoelVybrali jste si na DesignOutlet.cz stůl a potřebujete ho ihned? Nyní už ho stačí pouze objednat. Rozšířili jsme totiž skladové zásoby všech možných designových stolů a stolků. Už nemusíte na většinu našich stolů čekat týdny, ale pouze 2-3 dny!!! Všechny stoly, které máme skladem přímo v ČR, najdete v kategorii EXPRESNÍ DORUČENÍ. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Super velká cenová bomba

2. listopadu 2011 v 16:29 | designoutlet |  AKCE
DesignOutlet - Hnědé křeslo Albert
Tento čtvrtek 3.11.2011 vás čeká cenová bomba, která vás nenechá chladnými. Zlevňujeme sice pouze jedno křesílko, ale zato pořádně! Hnědé křeslo Albert na DesignOutlet.cz můžete tento čtvrtek koupit za pouhých 2 999 Kč místo obvyklých 4 390 Kč. Tuto příležitost si prostě nemůžete nechat ujít.

Šance na tak dobrý obchod se vám jen tak brzy nenaskytne!

Velký designový výprodej aneb DesignOutlet.cz čistí sklady!

1. listopadu 2011 v 20:30 | designoutlet |  AKCE
Ptáte se, jak je možné v DesignOutlet.cz nakupovat ještě výhodněji než normálně? Odpověď zní: když DesignOutlet čistí sklady! A to právě teď děláme, čistíme sklady a pro vás to znamená, že máte jedinečnou příležitost pořídit si designový kousek nábytku doslova za zlomek původní ceny.