Září 2011

Designová svítidla | fotky z výstavního stánku DesignOutlet.cz

29. září 2011 v 13:29 | designoutlet
Na veletrhu interiéru a designu TENDENCE, který skončil před několika dny, jsme pro vás nafotili řadu našich designových světel a lustrů. Konečně si je můžete na fotografiích prohlédnout také rozsvícené a udělat si lepší představu, jak ve vašem interiéru budou vypadat. Dovolujeme si také připomenout, že po stěhování stále pracujeme za opětovném zprovoznění showroomu, kde si řadu našich světel budete moci také prohlédnout.

DesignOutlet.cz v nových prostorách

27. září 2011 v 12:31 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Vážení zákazníci, přiznivci a fanoušci,
od úterý 27.9. sídlíme v nových prostorách v Praze 9 - Čakovicích. Přesnou adresu a mapku naleznete na www.DesignOutlet.cz v kontaktech. Prozatím k nám prosím nejezděte bez ohlášení. Teprve v následujících 2 týdnech budeme nadále pracovat na zprovoznění showroomu a prodejny. Až se obojí podaří, budete mít možnost kdykoli přijet a vybrané výrobky si na místě prohlédnout, připadně ihned zakoupit.

Novinky ze dřeva

23. září 2011 v 7:45 | designoutlet |  NOVINKY
Stolky Retro CubeV první řadě se Vám chceme moc a moc omluvit, že jsme v poslední době trošku zanedbávali přidávání nového designového zboží do naší nabídky. Děje se toho u DesignOutlet.cz opravdu hodně, nejdříve veletrh a teď i to velké stěhování :-) Nicméně tento týden jsme to už napravili. Připravili jsme pro Vás tentokrát novinky ze dřeva. V podstatě jsme se rozhodli, že ten nejoblíbenější nábytek Vám místo bílého lesku nabídneme i v masivu. Jedná se o sestavu dřevených stolků Retro Cube, stolek se zásuvkami Retro Cube a konferenční stolek Organic. Dále jsme rozšířili naši nabídku skleněných stolků Tender.

Skončil nám veletrhu TENDENCE a už za několik dní se stěhujeme

20. září 2011 v 15:53 | designoutlet |  NOVINKY
V neděli 18.9. skončil mezinárodní veletrh interiéru a designu TENDENCE, kde si řada z vás, našich věrných zákazníků, mohla prohlédnout spoustu výrobků z naší nabídky. Na ploše 120 m2 jsme vystavovali designové pohovky, křesla, jídelní stoly a židle, konferenční stolky a řadu dalšího nábytku z naší nabídky. Kromě nábytku si návštěvníci mohli prohlédnout také svítidla a designové doplňky z naší nabídky a řadu z nich dokonce přímo na veletrhu zakoupit.

Veletrh Tendence je už za rohem

13. září 2011 v 15:32 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
Rádi bychom Vás pozvali na veletrh interiéru a designu TENDENCE, který se koná od 15.9.-18.9. na výstavišti v Praze - Holešovicích. Vzhledem k tomu, že je DesignOutlet.cz jeden z předních vystavovatelů, jsou už přípravy v plném proudu. Vše stěhujeme, sestavujeme, leštíme a zkrátka připravujeme, aby bylo vše pro Vás nachystáno. Tyto přípravy přinesly určitá omezení našeho provozu, která se týkají jednak našeho showroomu a částečně i expedic v průběhu celého týdne od 12.9. do 16.9. Přečtěte si prosím následující informace ohledně těchto omezení.