Červenec 2011

DesignOutlet | rozšiřujeme nabídku jídelního nábytku

27. července 2011 v 13:56 | designoutlet |  NOVINKY
Designové novinky tohoto týdne mají všechny něco společného s jídelnou, restaurací nebo kavárnou. V kategorii Jídelní nábytek nebo přímo v kategoriích Barové stoly, Barové židle a Jídelní a jednací židle si můžete prohlédnout naše nejnovější přírůstky designového nábytku.

Kulatá cenová bomba na DesignOutlet.cz

26. července 2011 v 16:04 | designoutlet |  AKCE
Kulatý, oblý a především bílý designový nábytek na nás kažkou chvíli vykukuje ze stránech časopisů o moderním bydlení. Pro jsem si pro Vás na DesignOutlet.cz tento čtvrtek 28.7.2011 připravili cenovou bombu plnou kulatých, oblých a především bílých produktů. Naše vykutálená nabídka Vám přináší kulatý stůl Ebony, sadu konferenčních stolečků Stelly, závěsný lustr Plisse, otočná křesla Cosmos a na závěr se k Vám přikutáli krásné bílé jablíčko - svíčka.


Produkty DesignOutlet.cz na divadeních prknech

21. července 2011 v 11:30 | designoutlet |  NAPSALI O NÁS
Eva Holubová na naší taburetce
Křeslo Opal a taburetka Cluby si zahráli v podařené divadelní komedii Soukromý skandál. Stáli po boku takových hereckých es jako je Eva Holubová, Kryštof Hádek či Maroš Kramár. Tato velmi vtipná inscenace je součástí osmého ročníku festivalu Léto hereckých osobností. Autorem i režisérem tohoto přestavení je Patrik Hartl a scénu nejen nábytkem DesignOutlet.cz vybavil Adam Pitra za asistence Martiny Hladíkové.

Omezení provozu skladu ve dnech 26.7. - 4.8.2011

20. července 2011 v 9:00 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE

Vážení zákazníci, ve dnech 26.7. - 4.8. bude omezen provoz skladu na pobočce Praha 9. Objednávky s plánovaným termínem dodání v uvedeném termínu a místem expedice z pobočky Praha 9 mohou být o 1 - 2 týdny zpožděné. Expedice z centrálního skladu v Praze-Jažlovicích probíhají kontinuálně bez přerušení.

Prosíme vás proto, abyste věnovali pozornost odběrnému místu, které je současně expedičním skladem, uvedenému ve spodní části detailu každého produktu. V případě, že vámi objednané zboží má uvedené odběrné místo sklad (pobočka Praha 9), počítejte prosím s možným prodloužením dodací lhůty.

Děkujeme za pochopení.

DesignOutlet.cz

Novinky do ložnice i obýváku

19. července 2011 v 11:39 | designoutlet |  NOVINKY
Nabízíme Vám zbrusu nový a velmi originální konferenční/noční stolek Natural Z, který může stejně dobře posloužit jak v obýváku, tak i v ložnici. Podle názvu snadno uhádnete jakému písmenu se podobá. U něj ale zdaleka nekončíme, dále jsem rozšířili nabídku našich stolních lapiček. Designové stolní lampy Parade i Mode Vám prefektně poslouží a přitom i parádně vypadají.


Letní osvěžení s designovými doplňky v DesignOutlet.cz

15. července 2011 v 10:12 | designoutlet |  NOVINKY


Letní měsíce přinášejí období dovolených a také horkých dnů i v našich zeměpisných šířkách. A protože horké letní dny nutně potřebují dávku osvěžení, také DesignOutlet.cz pro vás připravil takové malé osvěžující překvapení. Před několika týdny jsme rozšířili naše služby o možnost vybrané designové doplňky zakoupit přímo u nás z našeho prodejního regálu. A tato možnost se nově týká také některých exkluzivních designových doplňků dánské značky Stelton...


Letní barevné novinky na DesignOutlet.cz

12. července 2011 v 16:49 | designoutlet |  NOVINKY

Tak tu máme další novinky v našem už tak dost šitokém sortimentu DesignOutlet.cz. Taburetka Sally není sice u nás nováčkem, ale nyní si jí můžete pořídíti i v bílé barvě. Rozšířili jsem nabídku designových stojanů na noviny o nový kousek ve vysokém lesku, který se hodí nejen do moderních interiérů. Dalšími přírůstky jsou pak barové židle Blank, Manila a Serena.


Tikající cenová bomba v DesignOutlet.cz

11. července 2011 v 16:13 | designoutlet |  AKCE


Už se odpočítávají vteřiny do naší čtvrteční cenové bomby ve čtvrtek 14.7.2011. Tentokrát jsme si do hledáčku vzali designové nástěnné hodiny, které jsou nejen praktické, ale také obzvláštní Váš interiér. Nástěnné hodiny Maxi a Vita se lepí přímo na zeď. Přizpůsobí se proto jak velkému, tak malému prostoru. Elegantní hodiny Kvadrant jsou nenápadným, ale originálním doplňkem.

"Nová černá" - co to v interiéru znamená?

7. července 2011 v 13:31 | designoutlet |  NOVINKY


V posledních několika letech je v interiéru velmi módní bílá barva, obzvláště ve vysokém lesku. DesignOutlet.cz nabízí celou řadu skříněk, stolů, stolků a komod v elegantní bílé barvě, která interiér navíc krásně prosvětluje. Na druhou stranu bílá vyžaduje doplňky ve vhodně zvolených výrazných barvách a občas nějaký kus nábytku v kontrastní barvě. Jako kontrast k bílé barvě se nabízí černá, avšak černá může v interiéru někdy působit příliš kontrastním a tvrdým dojmem. Proto nejnovější designové trendy přinášejí "novou černou", kterou je šedá!

Částečné omezení provozu 4.7.2011

4. července 2011 v 12:09 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE


Vážení zákazníci, vzhledem ke státním svátkům máme dnes 4.7.2011 částečně omezený provoz. Pokud se k nám nedovoláte, zkuste to prosím znovu nebo nás kontaktujte e-mailem. Vaše dotazy zodpovíme co nejdříve po svátcích. Všechny kontakty naleznete na stránce Kontakt.

Přejeme příjemné svátky!
Váš team DesignOutlet.cz