Listopad 2010

Bomba akční slevy v DesignOutlet.cz ve čtvrtek 2.12.

29. listopadu 2010 v 12:23 | designoutlet |  AKCE
Rozkládací pohovka Optimal
Nechali jste se strhnout všudypřítomnou předvánoční nákupní horečkou, ale ne a ne vymyslet ten správný vánoční dárek? Chcete být pod stromečkem originální a současně ušetřit? DesignOutlet umožňuje výhodné nákupy designového nábytku a bytových doplňků po celý rok, ale navíc jsou také dny, kdy zde můžete nakoupit ještě výhodněji. Každý druhý čtvrtek probíhá v DesignOutletu akce čtvrteční cenová bomba a právě tento jeden den můžete nakoupovat za neopakovatelně nízké ceny. Bombové akční slevy platí vždy jen po dobu 24h na vybrané výrobky z nabídky DesignOutletu. Tento čtvrtek můžete vybírat ze 3 výrobků v různých odstínech hnědé a ušetřit až 30% z výhodných outletových cen!

Ještě výhodnější nákup v DesignOutlet.cz a DesignDiscount.cz

22. listopadu 2010 v 12:45 | designoutlet |  AKCE
Sleva
V sobotu 20.11. skončily zaváděcí slevy na náš nový exkluzivní designový dánský nábytek. Jsme rádi, že se tolika našim zákazníkům podařilo stihnout nákupy moderního designového nábytku s velmi výhodnými slevami. Tím však u nás výhodné nákupy nekončí! Nadále máme řadu výrobků s akčními slevami a navíc máme také nový web (internetový obchod), kde můžete nakupovat ještě výhodněji!


Zaváděcí ceny na designový nábytek již nebudou dlouho trvat!

12. listopadu 2010 v 12:50 | designoutlet |  NOVINKY
Konferenční stolek Cubus velký
Pokud občas navštěvujete www.designoutlet.cz nebo www.designoutlet.sk, jistě jste si všimli, že velké množství výrobků je v současné době prodáváno se zajímavými slevami. Zajímá vás, proč tomu tak je a jak dlouho budou tyto slevy trvat? Vysvětlení je jednoduché! V posledních týdnech postupně uvádíme do prodeje řadu výrobků nových kolekcí dánského designového nábytku - stoly, konferenční a TV stolky, jídelní a jednací židle, police a regály apod. I když naše outletové ceny těchto výrobků jsou samy o sobě velmi příznivé, po určitou dobu od uvedení do prodeje je nabízíme za ještě výhodnější ceny!

Dárky a dekorační předměty v DesignOutletu

9. listopadu 2010 v 14:43 | designoutlet |  NOVINKY
Kasička prasátko
V uplynulých dnech přibyla v nabídce DesignOutletu řada dalších zajímavých výrobků. Kromě dalších designových stolů a stolků z nových kolekcí dánského nábytku jsme připravili také malou kolekci dekoračních a dárkových předmětů, které oceníte obzvláště nyní, v době rychle se blížících vánočních svátků. Inspirujte se k nákupu vánočních dárků nebo se u nás prostě jen potěšte pohledem na něco pěkného...Cenová bomba v DesignOutletu - jen ve čtvrtek 4.11. sleva až 50%

2. listopadu 2010 v 16:03 | designoutlet |  AKCE
Každý druhý čtvrtek je možné na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk nakupovat ještě výhodněji než obvykle. Tento den v DesignOutletu vybuchují cenové bomby, díky kterým mohou zákazníci nakoupit mnohem více zboží za menší množství peněz. Tento čtvrtek je cenová bomba ve znamení variabilního barevného úložného systému nejen pro dětské pokoje MODlife, a to se slevou 30 - 50%!