Říjen 2010

Dánský nábytek za výhodné ceny, designové pohovky do 3 dnů...

29. října 2010 v 18:02 | designoutlet |  NOVINKY
Konferenční stolek Cubus velký
Dnes přinášíme z DesignOutletu dvě velmi důležité informace. Jedna se týká právě probíhajícího již druhého týdne dánského designu, v jehož rámci každý den zařazujeme do nabídky nové designové produkty. Níže v článku se o těchto nových výrobcích dozvíte více, tentokrát se jedná o retro konferenční stolky, jídelní stoly ve vysokém lesku a exkluzivní designové jídelní židle. Druhá velmi důležitá zpráva se týká designových pohovek DALENOR: úplně všechny pohovky z naší nabídky jsou nyní skladem v Praze! Nakupte za výhodnou cenu, neplaťte žádnou dopravu a navíc nemusíte čekat, až vám pohovku vyrobí. U nás ji dostanete max. do 3 dnů...

DesignOutlet | již druhý týden dánského designu

26. října 2010 v 10:35 | designoutlet |  NOVINKY
Jídelní stůl Swing
Pro velký úspěch pokračujeme již druhým týdnem dánského designu! Každý den v tomto týdnu přibudou na www.designoutlet.cz / www. designoutlet.sk další výrobky z nových kolekcí dánského nábytku za skvělé zaváděcí ceny. S řadou z těchto výrobků jste se mohli seznámit již v uplynulém týdnu a tento týden v představování kvalitního designového nábytku za ceny dostupné pro každého pokračujeme. Sledujte DesignOutlet a vyberte si designový doplněk do vašeho interiéru za zaváděcí cenu!

DesignOutlet | týden dánského designu pokračuje

22. října 2010 v 15:49 | designoutlet |  NOVINKY
Designový nábytek Range
Tento týden každý den zařazujeme do prodeje několik nových výrobků z kolekcí dánských výrobců designového nábytku. Během uplynulých dvou dnů tak v nabídce na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk přibylo mnoho nových konferenčních a TV stolků, jídelních stolů, regálů, polic a skříněk. Všechny tyto nové výrobky jsou v prodeji za skvělé zaváděcí ceny. Prohlédněte si přiložené fotografie a vyberte si skutečný designový skvost ve vysoké kvalitě za nízkou cenu!


Čtvrteční cenová bomba - jen dnes sleva 20 - 32%!

21. října 2010 v 11:11 | designoutlet |  AKCE
Sleva
Po dvou týdnech tady máme další cenovou bombu! Tentokrát ji mohou využít nejen čeští zákazníci na www.designoutlet.cz, ale také zákazníci ze Slovenska na www.designoutlet.sk. Máte jedinečnou příležitost jen dnes zakoupit tři designové výrobky se slevou 20 - 32% z již velmi výhodných outletových cen! Dnešní bombové výrobky se skvěle doplňují - máme pro vás něco pro odpočinek (pohovka Duplex), něco pro pohodlné sezení (křesla Carla) a designový konferenční stolek Swing.

Týden dánského designového nábytku v DesignOutletu

20. října 2010 v 11:17 | designoutlet |  NOVINKY
Dánský designový nábytek
Tento týden je v DesignOutletu velmi nabitý. Nejenže nás ve čtvrtek 21.10. čeká další cenová bomba, ale hlavně celý tento týden zařazujeme do prodeje nový exkluzivní dánský designový nábytek. Již nyní jsou zveřejněny výrobky řady nábytku Noel, který je provedený v bílém laku ve vysokém lesku a každý další den budou přibývat nové a nové výrobky, a to už dnes. Nový dánský nábytek bude možné pořídit za velmi výhodné zaváděcí ceny!

DesignOutlet | částečné omezení provozu ve dnech 11. - 13.10.

10. října 2010 v 16:29 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
logo_nahled
Od pondělí 11.10. do středy 13.10. bude mít DesignOutlet částečně omezený provoz skladu a zákaznického servisu. Objednávky budou přijímány standardně, dotazy zodpovídány na tel. 222765200 a 222765202 nebo na e-mailu obchod@designoutlet.cz. Některé termíny dodání však mohou být nepatrně prodlouženy. Dohodnuté expedice a osobní odběry proběhnou v předem dohodnutých termínech, další možný termín expedice je však až v pátek 15.10., kdy také bude možné uskutečnit dohodnuté osobní odběry.

Inovovaná cenová bomba v DesignOutletu již ve čtvrtek 7.10.!

5. října 2010 v 10:36 | designoutlet |  AKCE

Pohovka Rhythm
Už tento čtvrtek opět v DesignOutletu vybuchne cenová bomba! Nyní však již v nové inovované podobě, která nabízí výrazně více možností a ještě zajímavější ceny. Jen a jen ve čtvrtek 7.10. budete mít možnost nakupovat na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk se slevou až 25% z outletových cen. A to nejen jeden vybraný produkt, jak tomu bývalo dříve, ale celkem 3 výrobky najednou!Designová křesla v nových barvách a nový retro regál

1. října 2010 v 14:31 | designoutlet |  NOVINKY
Designový retro regál Cube, 3 ks
V uplynulých dnech v nabídce DesignOutletu přibyla spusta novinek a další se ještě chystají. Tak například křesla značky DALENOR Albert, Slide, Cosmos a Carla jsou nyní v nabídce v nových žádaných barvách. Po vyprodání retro nástěnných polic Pluto přinášíme alespoň trochu podobnou alternativu v podobě Designového retro regálu Cube v černé barvě, který už brzy dostane další skvělé retro bratříčky. Věříme, že jsme tak potěšili nejen milovníky retro stylu, ale také všechny, kdo prostě mají rádi hezké věci.