Červen 2010

Získejte zdarma vstupenku na veletrh TENDENCE

30. června 2010 v 16:44 | designoutlet |  NOVINKY
logo_nahled
Patříte do skupiny zákazníků, kteří si před nákupem každý výrobek raději nejprve prohlédnou? K nákupu přes internet vás nepřesvědčí ani výhodnější cena, protože si prostě chcete vybrat na vlastní oči? U nás nyní můžete těžit z obou těchto přístupů - nadále můžete nakupovat za výhodné outletové ceny na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk a současně si výrobky můžete prohlédnout. Přečtěte si více o tom, jak a kde je možné výrobky vidět a vyzkoušet...


Cenová bomba se vrací: exkluzivní stolek jen za 3.900 Kč!

29. června 2010 v 11:44 | designoutlet |  AKCE
Konferenční stolek Ray
Po dvou týdnech tu máme opět cenovou bombu! Minulý týden naši zákazníci nemohli úžasných cen v rámci akce čtvrteční cenová bomba využít z důvodu rozsáhlých změn v objednacím procesu obou otletů, tj. www.designoutlet.cz a www.designoutlet.sk. Proto jsme se tento týden opravdu snažili a pro tento čtvrtek jsme připravili opravdu výbušnou cenovou bombu. Máte jedinečnou možnost jen tento čtvtek koupit exkluzivní skleněný konferenční stolek jen za 3.900,- Kč / 156,- €!


Designový kancelářský nábytek za ceny, které se nebudou opakovat!

28. června 2010 v 14:17 | designoutlet |  AKCE
Kancelářská sestava Q-Form
Hledáte pro svou pracovnu nebo kancelář moderní, vzdušný a elegantní kancelářský nábytek? Vyhlédli jste si naši řadu kancelářského nábytku Q-Form s kovovými podnožemi a skleněnými deskami? Pak pro vás máme jednu špatnou a jednu dobrou zprávu! Kancelářský nábytek Q-Form bohužel ukončil svou produkci. Máte však jedinečnou možnost odkoupit poslední skladové zásoby za úžasné výprodejové ceny...


Kancelária či pracovňa ako lusk a jeden veľký comeback!

25. června 2010 v 16:04 | designoutlet |  NOVINKY
S príchodom letného počasia "vyťahujeme" zo skríň jednoduché, pohodlné oblečenie, predovšetkým v bielej farbe, aby nám pri vysokých teplotách okolo 28°C bolo príjemne. Oblečte rovnako aj svoju pracovňu či kanceláriu!! Ako na to? Navštívte kategoriu Kancelársky nábytok / Kancelářský nábytek na www.designoutlet.sk / www.designoutlet.cz a čítajte ďalej...



Omluvte možné dočasné chyby v objednacím systému

20. června 2010 v 22:19 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
logo_nahled
Vážení zákazníci,
DesignOutlet.cz a DesignOutlet.sk v uplynulých hodinách prošly významnou změnou a rozsáhlou aktualizací objednávkového systému. V tuto chvíli je objednací systém plně funkční, i když může stále vykazovat drobné chyby nebo nesrovnalosti. V případě nejasností ohledně způsobů dopravy, platby apod. nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.


V sobotu 19.6. DesignOutlet mimo provoz!

19. června 2010 v 10:40 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
logo_nahled
Z technických důvodů bude DesignOutlet.cz a DesignOutlet.sk v sobotu 19.6. ca od 18.00 mimo provoz. Odstávka potrvá několik hodin. Omlouváme se za způsobené komplikace v době dočasné nedostupnosti webu.





Designový nábytek: nové výrobky v nabídce DesignOutletu

18. června 2010 v 11:40 | designoutlet |  NOVINKY
Designové lehátko Tamara
Dnešní novinky zařazované do nabídky www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk jsou skutečnými designovými skvosty. Představujeme nové designové lehátko pro odpočinek a relaxaci a vracíme do nabídky dříve nejoblíbenější barovou židli Principal v několika barevných variantách a také designový věšák Spoon v provedení se dvěma věšáčky...




Odstávka webů: v sobotu 19.6. budeme implementovat nový objednávkový systém

17. června 2010 v 14:16 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
logo_nahled
Neustále se snažíme nabídku produktů a služeb přizpůsobovat vám, našim zákazníkům tak, aby se vám u nás dobře nakupovalo. V rámci zkvalitňování již tento víkend proběhne další nová aktualizace, která výrazně zjednoduší a hlavně zpřehlední objednávkový systém. Pokud vás zajímají podrobnosti, přečtěte si celý článek. V každém případě věnujte pozornost informaci o plánované odstávce webů www.designoutlet.cz a www.designoutlet.sk: v sobotu 19.6. ca od 18h budou oba DesignOutlety mimo provoz. Odstávka potrvá několik hodin...

Dnes DÁREK ZDARMA, ve čtvrtek za bomba cenu!

15. června 2010 v 9:44 | designoutlet |  AKCE
Úložná krabice s víkem
Hitem tohoto týdne je praktická úložná krabice s víkem z barevného laminovaného kartonu. Tento výrobek, který se hodí pro ukládání hraček, dopisů, fotek nebo písemností v dětském pokoji nebo pracovně a skvěle doplňuje variabilní regály MODlife, můžete jen a pouze dnes (úterý 15.6.) získat zcela ZDARMA jako DÁREK k vaší objednávce na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk, více zde. A navíc, tento výrobek bude naší cenovou bombou již tento čtvrtek 17.6.! Sadu 3 ks ve čtvrtek koupíte jen za 459,- Kč (18,90 €) a ušetříte 441,- Kč (17,10 €)!!!

Akce: ke každé objednávce DÁREK ZDARMA!

14. června 2010 v 15:19 | designoutlet |  AKCE
Úložná krabice s víkem
DesignOutlet připravil pro své zákazníky jedinečnou jednorázovou a časově omezenou akci. Objednejte si jakýkoli výrobek na www.designoutlet.cz nebo www.designoutlet.sk a získejte DÁREK ZDARMA! Jaký dárek od nás můžete zcela zdarma získat a co pro to musíte udělat, se dozvíte, když si přečtete celý článek...




Pro pohodlné sezení s designovým prožitkem...

11. června 2010 v 12:01 | designoutlet |  NOVINKY
Lavice / dvojtaburetka Cluby
V tento horký tropický den přinášíme horké designové novinky. Sortiment DesignOutletu se dnešním dnem rozrůstá o dva zástupce skupiny designového sedacího nábytku. Tyto novinky ocení zejména ti, kdo si potrpí na skutečně pohodlné sledování televize nebo rádi relaxují, ale také ti, kdo za každých okolností preferují praktičnost nábytku a interiérového zařízení. Pokud do jedné z těchto skupin patříte, pak čtěte dále nebo navštivte www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk.


Jen dnes designový TV stolek na kolečkách za 3.190,- Kč!

10. června 2010 v 11:11 | designoutlet |  AKCE
TV stolek kovový na kolečkách
Nezapomeňte na dnešní cenovou bombu! Jen do dnešní půlnoci můžete zakoupit designový kovový TV stolek na kolečkách v oblíbeném retro stylu jen za 3.190,- Kč / 127,90 EUR. Jedná se o doprodej skladových zásob, k dispozici je jen omezené množství kusů. Více informací naleznete v článku Cenová bomba: konferenční a TV stolek v jednom jen za 3.190,- Kč nebo přímo na www.designoutlet.cz / www.designoutlet.sk.



Zaváděcí ceny v outletu s designovým nábytkem

9. června 2010 v 15:55 | designoutlet |  NAPSALI O NÁS
Bernard
Máte rádi nekonvenční a ojedinělý design? Nechcete být jako ostatní? Máte rádi luxusní a exkluzivní věci? Design Outlet vás překvapí nejen kvalitou, ale i příznivou cenou. Článek o tom, jak se nechat překvapit kvalitou a příznivou cenou designového nábytku, vyšel dnes na zpravodajském portálu iDnes v rubrice Bydlení. Celý článek si můžete přečíst zde.



Cenová bomba: konferenční a TV stolek v jednom jen za 3.190,- Kč

8. června 2010 v 16:02 | designoutlet |  AKCE
TV stolek kovový na kolečkách
Čtvrteční cenovou bombou pro tento týden jsme vyhlásili oblíbený kovový TV stolek na kolečkách v bílé barvě. Tento výrobek bude zanedlouho stažený z nabídky a poslední volné kusy jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům za super výhodnou bomba cenu, tj. s dodatečnou slevou k již výhodné outletové ceně. Výrobek je skladem v Praze a v případě objednání během čtvrtka 10.6. bude vyexpedovaný do 2 dnů od objednání nebo uhrazení zálohové platby. Zaujala vás tato nabídka? Seznamte se s novou čtvrteční cenovou bombou...


Nové designové výrobky pro kuchyň nebo jídelnu

7. června 2010 v 14:49 | designoutlet |  NOVINKY
Jídelní stůl Hot
Omlouváme se všem, kteří jako obvykle koncem týdne očekávali představení nových výrobků v nabídce DesignOutlet.cz a DesignOutlet.sk. Vzhledem k systémovým změnám jsme zveřejnění novinek posunuli až do dnešního dne. Aktuality tohoto týdne jsou zdánlivě nenápadné, nicméně velmi významné a ocení je zejména ti, kdo zařizují kuchyňský kout nebo jídelnu. Do nabídky se totiž vrací dva dříve velmi oblíbené výrobky (jídení a barové židle) a jeden z výrobků je v nabídce nově kromě bílého také v černém provedení (jídelní stůl).

Nezapomeňte na dnešní cenovou bombu!

3. června 2010 v 13:16 | designoutlet |  AKCE
Regál MODlife 4 zelené jablko
Dnes je čtvrtek a ve čtvrtek se u nás vždy jeden z výrobků stává cenovou bombou, tzn. že jen tento jeden den ho můžete koupit za neopakovatelně výhodnou cenu. S dnešní cenovou bombou jste se mohli stručně seznámit v článku Cenová bomba: designový regál jen za 780,- Kč! Variabilní úložný systém MODlife byl uvedený na čestý trh na podzim roku 2009 a v dnešním článku se o něm můžete dozvědět spostu zajímavých a užitečných informací.


Oznámení o změně telefonních čísel

2. června 2010 v 17:07 | designoutlet |  PROVOZNÍ INFORMACE
logo_nahled

Dnešním dnem oznamujeme změnu telefonních čísel pro www.designoutlet.cz a www.designoutlet.sk. Původní telefonní číslo +420 284 680 340 již není platné, nově nás můžete kontaktovat na tel. +420 222 765 200 nebo +420 222 765 202.




Velké slosování o cenu 1.590,- Kč (63,- EUR)

1. června 2010 v 10:53 | designoutlet |  SOUTĚŽE
logo_nahled
Soutěž "Designový nábytek ZADARMO" končí! Včera, tj. pondělí 31.5. 2010 byl poslední soutěžní den a dnešní den je dnem velkého závěrečného slosování. Vítěz nebo vítězka slosování získá úžasnou odměnu v podobě vybraného výrobku z naší nabídky nebo slevu v hodnotě 1.590,- Kč (63,- EUR). Děkujeme všem soutěžícím a je nám ctí slavnostně vyhlásit jediného vylosovaného výherce.