Soutěž: designová nákupní taška Shopper Stelton

19. května 2010 v 8:00 | designoutlet |  SOUTĚŽE
Nákupní taška Shopper Stelton
Pokud máte slabost pro design a současně si potrpíte na to, aby se designové výrobky daly používat v každodenním životě, nenechte si ujít naši novou soutěž o úžasnou designovou cenu - Nákupní tašku Shopper od dánské značky Stelton. A dokonce si můžete vybrat z 9 různých barev! Co pro to musíte udělat? Stačí, když správně odpovíte na dnešní soutěžní otázku, kterou naleznete níže v článku nebo během dnešního dne také na Facebooku.V článku Ikona dánského designu Stelton slaví 50. výročí svého vzniku jste se mohli dozvědět něco zajímavého z historie a filozofie této světoznámé značky a také něco o designérech, kteří pro ni tvoří. Jedním z nejvýznamnějších návrhářů značky Stelton je duo Designit, které je autorem mimo jiné také nákupní tašky Shopper, o kterou můžete soutěžit.
Stelton Shopper

V létě roku 2009 Stelton představil novou nákupní tašku Shopper, která se hrdě hlásí ke kořenům skandinávského designu a současně šetří životní prostředí. Energie vynaložená na výrobu jedné nákupní tašky Shopper se totiž rovná energii vynaložené na výrobu 5,23 igelitových tašek, ale Shopper lze používat opakovaně i několik let.

Loňskou kolekci šesti originálních barevných provedení letos Stelton doplnil třemi úžasnými modely v nejmodernějších trendy jarních barvách - fialové, pistáciové a champagne. Shopper je velmi praktický - složený do plastového ucha se vejde do kabelky nebo do kapsy. V rozloženém stavu plastové ucho zabraňuje zarývání do dlaně, když je taška plná. A navíc ho lze jednoduše vyprat. Shopper je po všech stránkách ekonomické a ekologické řešení.

Více informací na www.stelton.cz.

Zaujala vás taška Shopper a chtěli byste ji získat? Pak odpovězte na následující soutěžní otázku:

V jakých barvách je na www.designoutlet.cz a www.designoutlet.sk v prodeji Otočné křeslo na centrální noze Carla?

Své odpovědi zasílejte na e-mail info@designoutlet.cz nejpozději do čtvrteční půlnoci, tj. 20.5.2010. V předmětu e-mailu uveďte "Soutěž: Shopper".

Ze správných odpovědí bude v pátek vylosován jeden výherce, který obdrží Shopper v barvě dle svého výběru.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama