Ještě příjemnější nakupování a další nové výrobky...

11. května 2010 v 18:14 | designoutlet |  NOVINKY
Otočné křeslo Carla
A je tu další změna na www.designoutlet.cz, která by vám měla nakupování zpříjemnit a usnadnit! V průběhu uplynulého týdne jste mohli zaznamenat výrazné změny v designu hlavní strany, přehledu kategorií a také v podobě nové super akce CENOVÁ BOMBA. Nyní jsme připravili nový vzhled detailu produktu. Co to znamená? Čtěte dále...Rohová pohovka Rhythm

Když vás v přehledu výrobků v dané kategorii některý výrobek zaujme, chcete určitě získat více informací. V takovém případě kliknete na fotografii nebo název výrobku a zobrazí se vám stránka, kde jsou všechny informace souhrnně uvedeny, tj. detail produktu. Jakými změnami tedy tato stránka prošla?

  • skladové zásoby - pro snadnější orientaci o dostupných skladových zásobách jsme zavedli nový parametr: "Standardní doručení" znamená, že v našich partnerských outletech je výrobek dostupný v dostatečném množství a bude dodán ve standardním termínu dodání. Pokud jsou skladové zásoby omezené, naleznete zde údaj, který dostupné množství blíže specifikuje, např. méně než 5 ks apod. Tyto výrobky jsou zpravidla dodávány do 3 dnů.
  • komfortnější zobrazení fotografií - vždy se v rámci možností snažíme ke každému výrobku přiřadit co nejvíce fotografií, aby si zákazník udělal co nejlepší představu. Po levé straně tedy naleznete titulní velkou fotografii a pod ní řadu dalších. Mezi těmito fotkami můžete volně listovat.
  • nový způsob výběru barevného provedení - dříve se barva vybírala z ne zcela přehledné "roletky", nyní jsou všechny dostupné barvy uvedené přehledně pod sebou a zákazník si kliknutím na vybranou variantu zvolí barvu dle svého přání
  • přehlednější zobrazení cen - v lepší grafické podobě přehled outletové ceny vč. DPH a bez DPH, běžné ceny, slevy a také vypočítanou částku, kterou při nákupu na DesignOutletu ušetříte.
Rohová pohovka Duplex
Omluvte prosím případné nedostatky, které budou obratem odstraněny.

Věříme, že nové zpracování detailu produktu bude přínosem z hlediska snadnější dostupnosti požadovaných informací i z hlediska přehlednosti a jednoduchosti. Již brzy se můžete těšit na nové zpracování objednávkových formulářů a zjednodušení systému kalkulace cen dopravy.

Na závěr něco k přiloženým fotografiím - tyto výrobky budou zařazeny do prodeje již koncem tohoto týdne! Budete si je moci koupit za neuvěřitelné ceny a doprava bude zdarma!

Líbí se vám?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sasa sasa | 11. května 2010 v 18:51 | Reagovat

Líbí, konecne rohová sedačka která nevypadá usedle

2 Jozef Jozef | 12. května 2010 v 17:02 | Reagovat

Líbi se = páči sa! Veľmi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama