Další výrobky z nové kolekce za úžasné zaváděcí ceny!

14. května 2010 v 10:00 | designoutlet |  NOVINKY
Otočné křeslo Carla
Přinášíme další část naší nové exkluzivní kolekce designových výrobků za ještě lepší ceny, než na jaké jste byli dosud zvyklí. Tento týden představujeme další dvě praktické pohovky, jednu rohovou a jednu rozkládací, a úžasné moderní designové křesílko s širokým spektrem použití. Tyto výrobky budou dostupné přibližně v červenci 2010 a do té doby můžete objednávat za zaváděcí ceny, tj. s další dodatečnou slevou z již tak výhodné outletové ceny. Pokud se chcete s těmito novými výrobky na www.designoutlet.cz seznámit, přečtěte si celý článek.


Všechny výrobky z naší nové kolekce, která bude dostupná přibližně v červenci tohoto roku, budou nejen dostupné za úžasné ceny, ale navíc se u nich nebude platit vůbec žádná doprava. Doprava bude zcela zdarma! Před týdnem jsme představili první část kolekce a dnes přinášíme informace o dalších třech produktech:
Rohová pohovka Duplex

Sami si zvolte, že bude mít vaše pohovka prodloužené zakončení na pravé nebo na levé straně. Nebo si ho prostě měňte dle nálady - pohovka Duplex vám to umožní. Součástí jsou pohodlné polštářky. Kovové nohy zajišťují vysokou stabilitu a potahovina ze syntetické kůže je velmi praktická, protože se dá snadno čistit.

Zaváděcí cena: 9.990,- Kč
Outletová cena: 10.900,- Kč
Běžná cena: 15.570,- KčRohová pohovka Rhythm

Velmi praktická pohovka složená ze dvou dílů, které se mohou sklápět nezávisle na sobě. Při dopravě je složená velmi kompaktního balení, a proto se extrémně dobře dopravuje. Kovová podnož je chromovaná a syntetická kůže je zdobená vkusným prošíváním.

Zaváděcí cena: 6.290,- Kč
Outletová cena: 6.900,- Kč
Běžná cena: 9.860,- Kč

Poslední dnešní novinkou je velmi moderní designové křesílko z ABS plastu s polštářky na sedáku a opěráku. Tento výrobek se skvěle hodí nejen do domácí pracovny, ale také do moderně zařízené jídelny, kavárny nebo restaurace.

Zaváděcí cena: 6.199,- Kč
Outletová cena: 6.780,- Kč
Běžná cena: 9.680,- Kč

Již za týden se můžete těšit na další nové designové výrobky z naší nové kolekce!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama